členská sekce laických absolventek
na školní rok 2017/2018

lektorky! pro vás je členská sekce lektorek!

 • kdo je absolventka? ta, která byla na kterémkoliv živém kurzu Renaty Sahani
 • vedle je přihlašovací okýnko do placené členské sekce
 • členství si můžete objednat přes objednávkový formulář dole na této stránce
 • startujeme nově
  v sobotu 26. května

  roční členství:
  500 Kč

co za své členství dostanete?

uschovejte si prosím VS /variabilní symbol/ Vaší faktury, budete jej potřebovat při evidenci koupě skript, přihlašování za zvýhodněnou cenu, pro koupi videokurzu atd.

VS faktury se stává Vašim členským číslem, které budte všude uvádět, uschovat!

 

 • 1
  dostáváte zdarma naše skripta v hodnotě 100 Kč
  Chybí Vám po kurzu tištěný průvodce? Je na světě ... Členky členské sekce je dostávají ke stažení zdarma. Objednávejte uvnitř členské sekce.
 • 2
  bonus 1.600 Kč na videokurz
  Můžete jej mít za sníženou cenu 4.300 Kč /absolventky v členské sekci 4.300Kč, absolventky, které nejsou v členské sekci 4.900 Kč/. Můžete s videi opakovat, co jste slyšela naživo a také se nechat motivovat k praxi, nikoliv skladování poznámek z kurzu v šuplíku :-).
 • 3
  živý kurz si můžete zopakovat za 50% z ceny - ušetříte 1.900 Kč
  Někdy schází motivace a taky ta paměť :-). Máte možnost zopakovat kurz Tajemství I.+II. za 50% z ceny /zaplatíte 2.000 Kč za oba dny/. Platí pouze na kurzy Renaty Sahani.
 • 4
  již 2 praktikantská videa zdarma
  Natočila jsem pro Vás již dvě 20 minutové cvičební lekce k opakování a domácímu cvičení. Cvičte se mnou! Video shrnuje vše to, co jste se naučila na základním kurzu Tajemství I.
 • 5
  poradna k nezaplacení 🙂
  Nevíte si po kurzu rady? Někdy vyvstanou otázky až po kurzu ... Uvnitř členské sekce je možnost poradny prostřednictvím facebookové i webové diskuze /nemusíte mít facebook/. Zajímá Vás na co se ptají ostatní ženy? Možná řešíte totéž ... Podpora, sdílení, motivace.

a takhle to vypadá uvnitř

členská sekce je jakýsi web uvnitř webu, stránky, na které mají přístup pouze registrovaní členové

pro členskou sekci absolventek
jsou skripta v ceně

 

koupit roční členství
na školní rok 2017 / 2018 - 500 Kč

 • po připsání platby na náš účet dostanete na Váš email automaticky přihlašovací údaje /heslo/ do členské sekce absolventek
 • heslo můžete mít také ve spamu, nebo hromadných, nebo promoakcích

tel.: 608 637 250

Jsme tu pro Vás Po - Pá 10 - 16hod.
 

odebírejte novinky

Vaše osobní údaje budeme /Škola pánevního dna s.r.o./ zpracovávat po dobu maximálně 1 roku za účelem zasílání novinek ze světa pánevního dna od nás a našich obchodních partnerů. Asi 1x měsíčně čekejte příjemné počtení, nabídku našich aktuálních kurzů, last minute cenových akcí atd. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů. Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat jedním kliknutím pod každým z našich emailů. naše zásady zpracování osobních údajů

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nikdy neposíláme spam. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz, který najdete v každém našem emailu.

napište nám zde

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.