videa pro Vás - zdarma

Přijďte na živý kurz Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu do Prahy k Renatě Sahani, nebo i do jiných měst k našim certifikovaným lektorkám. Nebo si zakoupíte videokurz a naučite se tak metodu 3x3 v pohodlí svého obýváku?
Víte, že metoda 3x3 je od června 2017 akreditovaná MŠMT jako zdravotní cvičení?

www.skolapanevnihodna.cz
Renata Sahani
fyzioterapeutka
autorka metody 3x3

/16 minut/
ÚVODNÍ LEKCE ZDARMA

telefonování
Navázání kontaktu s pánevním dnem ve všech 3 rovinách /fyzické, emoční i energetické/. Základ metody 3x3. Nejen svaly, nejen energie, ale propojení západního a východního úhlu pohledu dává metodě účinnost a oblíbenost mezi ženami od maminek po porodu po ženy v menopauze a seniorky.

/25 minut/
ÚVODNÍ LEKCE ZDARMA

anatomie a funkce
Pánevní dno jako mísa, 3 vrstvy svalů pánevního dna. Proč a komu pánevní dno poklesává? Cvičení pánevního dna posilováním svěračů je škodlivé a neúčinné. Přerušujete čůrání na radu z internetu, nebo snad dokonce Vašeho lékaře/lékařky? Už dávno se urogynekologové shodují, že tato technika se dělat nemá, nesmí ...

/21 minut/
ÚVODNÍ LEKCE ZDARMA

úvodní cvičení
První ochutnávková cvičení, hodiny, kyvadlo a další techniky, které nám pomohou pánevní dno lokalizovatteré Ukážeme si, že silou se k pánevnímu dnu nedostaneme. A jak tedy? Jemností, která není vidět. Neviditelné pohyby bez zapojení hýždí, vnitřní strany stehen. Že vás takové cvičení nebaví? Nebo dokonce rozčiluje? Nejste sama. Proto na našich kurzech děláme také psychosomatická cvičení na uvolnění emocí, které se v naší v pávni životem nastřádaly.

přidali jsme v červnu 2017

/16 minut/
HÝŽDĚ DO PLAVEK
Taky řešíte na léto své pozadí a víte, že pevné pánevní dno ubere v pasu a také zvedne hýždě? Tak to tak moc zase neřešme, ale na video se podívejte, pobavíte se :-).

/7 minut/
UZEMNĚNÍ
Pánevní dno je kořenvou čakrou a kořeny znamená uzemnění. Jste dobře na zemi? Nebo lítáte v oblacích ... Jste ženy, která dokáže být tady a teď?

tel: 608 637 250
tel: 608 637 250
Darja Janíčková - asistentka přihlášek

Zeptejte se mě. Po - Pá 10:00 - 15:30h

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.