• certifikovaný kurz, licence na Tajemství I.
  • jsem lektorka ženské jógy a Mohendžodára, průvodkyně ženskými medicínskými kruhy inspirovanými šamanismem a spontánním rozpomínáním na své keltské kořeny, průvodkyně rituály - menstruačními, menopauzálními, rozchodovými, lunárními (novoluní, úplněk) a slunečními (slunovraty a rovnodennosti, keltské svátky Imbolc, Beltine, Lughnasadh, Samhain) 
  • Praha, Mělník, Břeclav, Plzeň, Brno + ráda přijedu, kam mě pozvete
  • telefon: 737 358271
    email: katka.lenka@voodoo-picture.com, osobní web: mé kurzy fungují tradičním ústním předáváním, a tak mám zatím pouze fb: www.facebook.com/katkalenkalorencova, web center, kde pravidelně působím: www.centrumlotus.cz, www.centrum-sesty-smysl.cz, www.inspirace-melnik.cz

Curriculum vitae:

Po mnohaletém studiu medicíny ve "fyzické rovině" s pocitem neúplnosti jsem postupně zjistila, že oněmi střípky do mozaiky jsou "emoční rovina" a "energetická rovina", konkrétně ženská jóga, tantra, šamanismus. A tak se pohybuji tam, kde jsem doma, v "energetické rovině" a dál tam objevuji s vědomím souvislostí. Nemohu jinak, než se dělit s ostatními ženami o objevované poklady tak, aby se mohly uvolnit do své ženské síly, rozkvést do své ženské krásy a žít své ženství naplno.

vystudovala jsem

III.Lékařskou fakultu University Karlovy v Praze včetně dobrovolné půlroční psychoterapie v rámci studií (VÚPs, doc MUDr Václav Mikota)

vzdělání související se ŠPD

Lékařské vzdělání, bezpočet jógových kurzů (Shiva Shankar, Milena Raková, Dalibor Štědroňský, Lenka Nezvalová, Andrew Appler, Danny Paradise, Leszek Mioduchovski), tantrické a šamanské kurzy (John Hawken, Ivana Megová, Alícia Hamm, Hivshu, Michaela Petersen), kurz hormonální jógy (Dinah Rodrigues), čtyřletá škola tantra jógy pro ženy Mohendžodáro a Oshových meditací (MUDr Monika Sičová), výcvik Medicínská cesta (John Hawken), kurzy lunární jógy (Martina Mangová), Tanec Luny (Surya Cinzia Donnoli), kurz břišního tance (Eva Nováková), Movement Medicine (Marold  Emmelkamp), kurz kundalini jógy (Guru Sansar Kaur), 2012 základní kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové, 2012-2013 lektorský kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové, 2013 gyne-jóga Renaty Sahani Skálové. Od roku 2009 členka šamanské lóže Johna Hawkena, 2016 a 2017 integrativní biodynamická psychoterapie s Elim Weidenfeldem.

dosavadní praxe související se ŠPD

Více než 2 desetiletí jógové praxe, 10 let tantrické praxe, 8 let praxe šamanského léčení, více než 4 roky praxe Školy pánevního dna. 8 let lektorské praxe: ženská jóga a tantra jóga, Mohendžodáro, meditace v ženských skupinách. Součástí praxe ŠPD je i každodenní život (s pánevním dnem 🙂 ), dvojnásobné mateřství (jsem matkou dospělého syna a dcery), dlouholeté manželství a dlouholetá péče o matku se schizoafektivní psychózou. 

moje osobní zkušennost se cvičením metodou 3x3

Byla to láska na první setkání - metoda mi prostě hned přirostla nejen k pánevnímu dnu :-), ale i k srdci. Skrze své zkušenosti ženy, matky i lektorky jsem si vědoma toho, že je třeba ji dostat do obecného povědomí a užívat ji preventivně. Přirozeně se stala nezbytnou součástí cvičení, která vedu. Líbí se mi její praktičnost a snadná použitelnost v každodenním životě - když žena (nebo muž) chce. 

moje motto

 Uvolněné bytí v přítomnosti a radost z toho, že JSEM. Respekt k tomu, kam jsem došla TADY a TEĎ. Odvaha být autentická. Přijímání každodenních darů života, svého těla, volně plynoucích emocí a energie, vyslyšení své intuice. Setrvalý kontakt se svým stínem. Vědomé tvoření svého života. Hluboké naplnění a vděčnost, že to, co sama žiji, mohu zprostředkovat dalším ženám. Celodenní kurz ŠPD je jednou z krásných příležitostí...

skupinové kurzy

ano vedu již několik let

individuální kurzy

momentálně nedělám

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

moje nejbližší kurzy:

Tajemství pánevního dna a Mohendžodáro:

víkendový kurz 2.9. a 3.9. - obsazený
16.9. Praha obsazený
23.9., 14.10. a 18.11. Mělník - obsazené
4.11. Lotus, Dlouhá 2, Praha 1 - obsazený