Škola pánevního dna Renaty Sahani

Tajemství pánevního dna I. živě

Základní kurz s Renatou Sahani

Tajemství ženského pánevního dna
pohledem západu i východu I.

 

Jste tu poprvé? Čím máte začít?

Chcete se naučit Metodou 3x3 a poznat své pánevní dno ve třech rovinác? Těla, emocí a energie? Máte potíže a hledáte pomoc? Nemáte potíže a hledáte sebepoznání a inspiraci? Tak tento kurz je pro vás ten pravý!
Je určený pro laické ženy, ale nebudou se jistě nudit ani odbornice. Těšíme se právě na Vás! :-).


Metoda 3x3

Tento kurz Vás bude opravdu bavit :). Naučíte se už konečně cviky správně a s jistotou. Najdete to, co se ztrácí v mlze za slovy "všechno vtáhněte", za špagetkou i výtahem ... najdete svůj ženský střed. Konečně pochopíte, jak u cvičení dýchat. Naučíte se cviky na močovou inkontinenci, proti poklesu pánevního dna... , ale také cviky pro uvolnění emocí z Vaší pánve pro nás ženy tolik potřebné. Bydlí ve Vaší pánvi vitalita? Chuť do života? Anebo strach, úzkosti a stud? Pojďme s tím něco udělat! 

3 roviny 
Tělo - emoce - energie

Pánevní dno je zdroj ženské síly, ne pouhý sval k udržení moči :-), na to jej devalvuje pouze moderní západní medicína. Naštěstí východ nabízí na pánevní dno pohled širší a lichotivější!
Východní techniky posadíme na vědecké základy západní medicíny, a tak bude naše cvičení bezpečné a opravdu účinné. Na kurzu se dozvíte také spoustu užitečných teoretických informací, které jinde nenajdete. Často Vás překvapím, nasmějeme se :) a také si možná popláčete. Dostanete praktický návod na domácí cvičení v podobě pracovního sešitu a doma Vás budou za Vaši proměnu prostě milovat :-).

 

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA I. >

26. září 2020 sobota ZÁKLADNÍ
Lektorka: autorka Metody 3x3, Renata Sahani, Čas: 09:30 - 18:30h, /č003/, Kontakt: asistentka Darja Janíčková, Cena: 2.500Kč samostatně /4.900 - oba dny víkendu/

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA I. >

16. října 2020 pátek ZÁKLADNÍ
Lektorka: autorka Metody 3x3, Renata Sahani, Čas: 09:30 - 18:30h, /č.005/, Kontakt: asistentka Darja Janíčková, Cena: 3.300 samostatně /5.300 - 2 dny, 6.600 - 3 dny víkendu/

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA I. >

23. dubna 2021 pátek ZÁKLADNÍ
Lektorka: autorka Metody 3x3, Renata Sahani, Čas: 09:30 - 18:30h, /č.006/, Kontakt: asistentka Darja Janíčková, Cena: 3.300 samostatně /5.300 - 2 dny, 6.600 - 3 dny víkendu/

Co se na kurzu Tajemství I. naučím?

 

 • 1
  Co se na kurzu naučím ve fyzické rovině?
  - cviky cviky a zase cviky - konečné své pánevní dno najdete - naučíte se používat své pánevní dno jako dýchací sval - naučíte se používat pánevní dno při běžných denních činnostech - úklid, sporty, kýchání, kašel, při chůzi
 • 2
  Co se na kurzu naučím v emoční rovině?
  - bioenergetická cvičení na tzv. pánevní pancíř - objevíte pánevní dno jako svůj emoční barometr a zdroj intuice
 • 3
  Co se na kurzu naučím v energetické rovině?
  - pracovat s pánevním dnem jako čerpadlem ženské energie - 2 způsoby PC pumpy a její použití - ovariální dýchání - dozvíte se, co je kundalinienergie a jaký má vyznam 1. čakry pro nás ženy

Ukázky z tohoto kurzu

Fyzioterapie - psychosomatika - jóga

Pohledem západu i východu

 • Kegelovy cviky
 • únik moči
 • pokles pánevního dna
 • prolaps dělohy
 • hormonální potíže
 • menstruace
 • přirozené otěhotnění
 • porod bez nástříhu
 • zdravá sexualita
 • ženské sebevědomí
 • radost, vitalita a vášeň
 • menopauza bez obtíží

S čím mi kurz konkrétně pomůže?

 • 1
  S čím mi kurz pomůže v rovině fyzické?
  - s poklesem pánevního dna a dělohy - s bolestmi v kříži - s únikem moči (močovou inkontinencí) - funkční neplodností - s bolestivou menstruací - se zpevnění pozadí :-)
 • 2
  S čím mi kurz pomůže v rovině emoční?
  - ženská síla, co to vlastně znamená? V dnešní době pojem skloňovaný, my si pro ni půjdeme do pánve - ženská témata plodnosti, kontakt sama se sebou, být ženou ... - poradíte si lépe se svým studem, vztekem, nebo úzkostmi pánve - potraty a dlouhé čekání na vytoužené miminko - výsledkem je vitalita, chuť do života a přirozené ženské sebevědomí - s bolestivým pohlavním stykem, nebo anorgasmií
 • 3
  S čím mi kurz pomůže v rovině energetické?
  - vnímat 1. čakru a tím svou ženskou sílu a sexepíl - možná i otěhotnět, jako spoustě žen před vámi - zvednout hormonální hladinu vaječníků
Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře.  Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Vybírám ze závěrečného hodnocení účastnic kurzu,

jsem zvědavá, co nám po kurzu napíšete právě Vy :-)

No konečně jsem ho našla! Mám ho... Pánevní dno je úplně něco jiného, než jsem si myslela doposud a neměla bych to psát, ale jsem cvičitelka pilatesu. Renatko děkuji, ale tohle by přeci měla vědět každá žena!
Jarka 33 let s dětmi doma
Tak tohle jsem nečekala! Tohle bylo silnější, než jsem si myslela a dozvěděla jsem se spoustu kamínků do mé mozajky. Vždyť jsme skoro nic nedělaly :-) Jemně, ale jistě až do morku mých kostí, nebo svalů? :-). Krásný strukturovaný seminář. Bavily mě Vaše názorné ukázky. Super
Marcela, 43 letúčetní
Víte, že jsem doposud necvičila pánevní dno, ale hýždě, by mi ani tak nevadilo. Ale vadí mi, že jsem už po operaci a nikdy mi nikdo takové cvičení nanabídnul. Mrzí mě to i kvůli mojí mamce, která ... Já jsem se tady ze začátku moc necítila, ale stejně je to jedno, všechny bysme o tom měl mluvit nahlas! Děkuju, že to tady jde Renato!
VVlaďka 52 let ředitelka mateřské školy
Děkuji moc za krásně vedený kurz, krásně vše vysvětleno. Jen těch informací bylo opravdu moc. A ode dneška už nebudu chodit "preventivně čůrat". A řeknu to i ségře :-) Jsem ráda, že jsem nakonec šla, poslala mě sem kamarádka, bylo to moc fajn.
Petra 21 let věčná studentka :-)

Ceník živého kurzu Tajemství pánevního dna

Tajemství I. samostatně
Praha 3.300Kč
Zlín 2.900Kč
ZÁKLADNÍ
Metoda 3x3 v jejím originále s autorkou Renatou Sahani. Pohled na pánevní dno ze 3 ROVIN - TĚLO - EMOCE - ENERGIE
Tajemství II. samostatně
Praha 2.900Kč
Zlín 2.500Kč
POKROČILÝ
Metoda 3x3 v jejím originále s autorkou Renatou Sahani. Pohled na pánevní dno ze 3 PATER - CHODIDLO - PÁNEV - KRK

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak živý kurz probíhá?

 • cvičíme ve velmi volném tempu převážně na zemi na karimatkách
 • bez tenisek v oblečení jako například na jógu
 • střídavě si vysvětlujeme teorii a střídavě cvičíme
 • do toho hodně relaxujeme a odpočíváme
 • každá účastnice se může ptát na svá osobní témata
 • kdo chce, sdílí zážitky ze cvičení
 • hodně si zapisujeme, smějeme se a občas i pláčeme ...

Pro koho je vhodný?

 • pro všechny ženy od 18 do 80 let
 • pro ženy zdravé jako prevence a radost
 • také pro ženy s již vzniklými potížemi
 • pro ženy se vztahem k psychotomatice
  a jejímu pohledu na zdraví

Jaká je organizace kurzu?

Proč jsem Metodu 3x3 vytvořila?

 • protože jsem kdysi měla sama potíže, vím,
  jak je težké se v situaci zorientovat
 • protože když jsem spojila fyzioterapii, psychoterapii
  a východní práci s pánevním dnem, tak to vše
  do sebe zaklaplo nejen mě, ale i mým kamarádkám,
  blízkým ženám a prvním účastnicím kurzů ...

Nevyhovuje Vám kurz živý? Zde je videokurz.

Tajemství pánevního dna I. a II. - základy Metody 3x3

Rozsáhlý videokurz s živou podporou v uzavřené FB skupině.
/celkem 31 videí á 15 - 20minut/ s online lekcemi a živou poradnou. Začátek kdykoliv, vlastní tempo. 
Anebo si dáte celou Letní školu?

Test typu úniku moči /inkontinence/

Test je pouze a jen orientační. jeho účelem je osvěta, nikoliv přesná diagnostika. Tu musí udělat rozhodně vždy Váše ošetřující lékařka/lékař. Test byl vytvořen laickým jazykem a pro lepší pochopení  problematiky laickou veřejností. Cílem je informovanost a motivace k iniciativě své potíže řešit.
Renata Sahani

FAQ

Mám obavu, že ... mám dotaz ...

Stydím se hovořit o intimních tématech ve skupině.

To je velmi časté, ale na kurzu často tento stud zmizí ... Hlavně opravdu nemusíte! :-) Jsou ženy, které celý den mlčí a já to plně respektuji. Objednejte se na kurz individuální, nebo si kupte on-line kurz.

Kurz si nemohu finančně dovolit.

Většina zdravotních pojišťoven nabízí v rámci prevence proplácení například bazénu, wellness a pod. Zeptejte se, pravděpodobně Vám kurz v rámci programu proplatí.

Mám malé dítě (kojím), nemůžu na 2 dny z domu.

Podívejte se po některém z kurzů našich certifikovaných lektorek, některé vedou přímo kurzy za přítomnosti dětí. Nenašla jste. Napište lektorce ve Vašem městě, požádejte ji o takovýto typ kurzu. Objednejte se na kurz individuální, nebo si kupte on-line kurz.

Píšete, že je kurz čistě preventivní, ale já už únik moči (močovou inkontinenci mám).

Na každém kurz je polovina až třetina žen s potížemi - od fyzických = únik moči, přes emoční po energetické. Tato vsuvka je právně nutná, zlepšení totiž nezáleží na kurzu, ale na Vás.

Mám jít se svými potížemi k vám na kurz, nebo k lékaři?

Rozhodně k lékaři :-) A ten by Vás měl poslat na fyzioterapii, kde můžete abslovovat kvalitní cvičení ve fyzické rovině. Fyzioterapie je většinou na zdravotní pojišťovnu, takže "zdarma". Pokud máte pocit, že chcete pracovat i se svými emocemi a energetickou rovinou, náš kurz je pro Vás ideálním doplněním klasické léčby. Že Vám lékař dal jen brožuru? Že Vám cvičení nepomohlo? ... Tak asi je třeba na to jít odjinud.

Už jsem po operaci, má kurz smysl?

Po každé gynekologické operaci by měla už v nemocnici následovat fyzioterapie pánevního dna. Respektivě před operací jako předoperační péče. Že to tak nebylo? Cvičením velmi pomůžete se svému tělu sžít s novými poměry v oblasti malé pánve. Kurz Vám navíc pomůže emočně se vypořádat s celým procesem, který pravděpodobně k operaci vedl. Zdravá žena na operaci nechodí.

Darja Janíčková

asistentka a produkční Školy pánevního dna, přihlášky na kurzy Renaty Sahani, IT videokurzů a výzev, Ebook, platby a faktury, nabídky spolupráce, pronájmy prostor
Zeptejte se mě. Po - Pá 10:00 - 15:30h, pokud neberu telefon pracuji a volám zpět

odebírat novinky 

Už Vám nikdy neunikne žádný náš nový článek a žádný nově vypsaný kurz ...

Vaše osobní údaje budeme /Škola pánevního dna s.r.o./ zpracovávat po dobu maximálně 1 roku za účelem zasílání novinek ze světa pánevního dna od nás a našich obchodních partnerů. Asi 1x měsíčně čekejte příjemné počtení, nabídku našich aktuálních kurzů, last minute cenových akcí atd. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů. Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat jedním kliknutím pod každým z našich emailů. naše zásady zpracování osobních údajů