.

 

 

Škola
pánevního dna

Hlavní stránky školy
Školení nových lektorek
E-mail: info@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 608 637 250

Videokurz           Ebook a test

Pc-poradny                  Výzvy

  Pc-shop                    Kontakt

Sexualita, pánev a životní energie muže

(c) Ing. Milan Hojdar, lektor Školy pánevního dna

Rozhovor s lektorem

 1. Jak se dá sex "nacvičit"?
.
Záleží, co pro vás znamená sex a sexualita. Na základní obsluhu stačí nácvik asi jako na nočník. Pokud však při sexualitě jde o více než jen o vyprázdnění, už se je co učit. Pánevní dno a vše co je s ním spojené tvoří základnu pro naši sexualitu. Vlivem životního stylu přestává pánevní dno správně fyziologicky fungovat.

Pro tvořivou sexualitu potřebujeme pánevní dno

- funkční, pružné
- citlivé, receptivní
- schopné reagovat na naše jemné podněty
- bez traumat

A to se dá naučit. Nevíte, jestli to potřebujete? Zeptejte se své partnerky. Nebo té, co odešla.
.
 2. Jak použiju pánevní dno u sexu prakticky doma?
.
Na stavu vašeho pánevního dna závisí vaše erekce a vzrušivost. Závisí na něm, jak dlouho se můžete milovat a zda vůbec. Na stavu pánevního dna mimo jiné závisí, zda máte schopnost prožít během večera jeden či několik málo orgasmů s ejakulací nebo desítky orgasmů bez ejakulace. A bez ztráty energie.
.
 3. Vůbec svoji pánev necítím, tak co s tím?
.
S klienty praktikuji kombinaci přístupů: Metoda 3x3 Školy pánevního dna, kraniosakrální terapie, masáže, doporučení pro změny v denním životě. Jako vhodný začátek je dobrý celodenní seminář. Oživení pánevního dna pro muže. Tam si vyzkoušíte a domů si odnesete cvičení a metodiku, které pak můžete doma cvičit tak, abyste cítění obnovil.
.
 4. Slyšel jsem něco o pomalém milování, jak se to dělá? A proč?
.
Pomalé milování je to nejkrásnější, co jsem v životě zažil. Potřebujete se při něm naprosto uvolnit – vy i vaše partnerka/partner – a zároveň zůstáváte v naprosté a uvolněné bdělosti a k tomu jste zcela naplněni proudícím sexuálním vzrušením. Není nic více, co by bylo potřeba dělat, prostě v tom jste. Vy milování neděláte, vy se do něj ponoříte. Naučit se to, co je tu výše ve třech větách nějakou dobu trvá, ale odměna je sladká.
.
autor článku Milan Hojdar

Veškeré texty i fotografie na stránce jsou chráněny autorským zákonem a jejich šíření je možno pouze a jen s odkazem na zdroj textu tj. fungující odkaz na tuto stránku s tímto textem: Autor: Milan Hojdar, lektor Školy pánevního dna
Zdroj článku je: (c) www.skolapanevnihodna.cz/muzi/
Je zakázáno text jakkoliv měnit, či doplňovat!

PRO KOHO: 
pro muže každého věku i kondice, /přednáška je s partnerkami, praktický workshop cvičení bez partnerek/, bude probíhat v pohodlném oblečení na karimatkách formou dechových a pohybových technik, základní vysvětlení principů, nemusíte být pokročilý, ale ani ti se nebudou nudit.

28. 7. 2019 /Ne/

Oživení pánevní dna pro muže 
Ing. Milan Hojdar >>

Kurz:  jak správně cvičit, relaxovat i používat pánevní dno s celostním přístupem, základy Metody 3x3 pro muže zdravé i s potížemi, od 18 do 80 let
Cena: 2.500 Kč   Čas:  09:00 - 18:30h
Místo konání: Pcentrum, Jaselská 18, Praha 6
Kontakt: Tel.: 602 250 701
Rezervace místa: panevnidno(zavináč)outlook.cz

27. 4. 2019

Kurz:  jak správně cvičit, relaxovat i používat pánevní dno s celostním přístupem, základy Metody 3x3 pro muže zdravé i s potížemi, od 18 do 80 let
Cena: 2.500 Kč   Čas:  10:00 - 18:00h
Místo konání: https://salvalkyra.webnode.cz/
Kontakt: Tel.: 602 250 701
Rezervace místa: panevnidno(zavináč)outlook.cz