bylo - ročník 2018

DenProDno

O projektu

Pánevní dno a témata s ním spojená jsou bohužel stále v naší společnosti spojená s tabu. Nám ženám často otevře oči až období těhotenství. Ale u mužů to jsou bohužel až potíže s prostatou, nebo poněkud dříve alarmující pomalý spermiogram, či sexuální dysfunkce.

Nemusí tomu tak být.

Dnes již máme spoustu preventivních technik, fyzioterapeutických a jiných cvičení například z oblasti jógy, tradiční čínské medicíny, vyspělých diagnostických metod západní medicíny, které mohou pomoci.

Ať je to únik moči, funkční neplodnost, menstruační bolesti, ženské pocity /ne/sebevědomí, únava kontra vitalita, naše sexualita, prostě se o nich nemluví. Že? Takto nás to učili ve škole, ale často i v rodině. 

No ale my můžeme! :-)
Jsme Škola pánevního dna.

Mluvíme o nich již 10 let na našich kurzech a máme chuť být ještě hlasitější. Tak jsme letos poprvé, právě pro vás, které/kteří čtete tento článek, uspořádali konferenci. Nebo festival? Zkrátka takový Den pro dno.

Den pro dno pánevní.

Propojíme to nejlepší ze západní medicíny s moderní psychoterapií a přizveme i tradice /například jógu/.

Co znamená pánevní dno pro Vás samotnou/samotného? Víte kde v těle je? Jak vypadá a jaký je jeho význam v těle? Přijdtě si to zopakovat, nebo možná poprvé se jej dotknout. Jednatk na reálném sádrovém modelu, mimochodem je mnohem názornější, než placaté fotky v anatomickém atlasu :-). A také pomocí praktických workshopů.

Jednoduchých cvičení,
které určitě zvládnete i vy.
Ano i Vy a Vy taky :-).

Máme tady tým zkušených přednášejících >>, které vám vyjdou vstříc a poradí si i s Vašim menším zdravotním omezením. 

Ano, tušíte správně. Vítáme na akci i naše maminky a seniorky! Prý vaše generace na semináře nechodí /?/. A kde jinde se chcete dozvědět, co vás zajímá, než na Dni pro dno? :-) Vezměte dcery, vnučky, sestry, tety a vyrazte si užít den. Máme pro vás speciální "3 generační vstupenku >>" , na kterou můžete i vyhrát! 

Akce je věnovaná ženám všeho věku, mužům, laikům z řad veřejnosti i odborníkům, kteří s pánevním dnem přímo, či nepřímo pracují. Každý si v pečlivě sestaveném programu najde to své >>.

Akce s 20 úžasnými přednášejícími je koncipována částečně jako odborná konference, ale také jako festival se záměrem oslavit význam a potenciál našeho tělesného středu, těžiště a energetického motoru.

No a že opravdu co slavit je!

Vždyť naše pánev je zdrojem naší radosti ze života. Místem zrození nového života, sídlem naší životní síly.

Ale ne všichni jsme momentálně ve svém životě v tomto místě a my to víme.

U nás si na tabu nehrajeme a nahlas mluvíme o tom, že i my jsme měly možná kdysi potíže, na které nyní  nabízíme řešení. Že jsme ženy/muži se svými osobními životními příběhy a víme, že to není vždy jednoduché najít cestu a zorientovat se pobíhajíc mezi urologií, gynekologií a psychoterapií. Mezi návody na Googlu a brožurami, ze kterých jsme to cvičení prostě nepochopily! Nejste v tom sama. Příběhy žen, které ví si můžete přečíst zde >>

Od toho máme také individuání poradny >>, kam se můžete v soukromí přijít zeptat a dále možná individuálně u vámi zvoleného odborníka pokračovat. 

Můžete si zde také zakoupit zdravotnické pomůcky na cvičení, nebo erotické Venušiny kuličky, menstruační naušnice a další inspirativní věci v našem minishopu >>.

Tímto první ročníken zakládáme tradici a konfereci - festival máme v plánu každý rok na podzim opakovat, zlepšovat a užívat si to spolu s vámi.

A trochu ten tabu rybníček
okolo toho "tam dole" vyčistit :-).

Renata Sahani
organizátorka akce
zakladatelka Školy pánevního dna
autorka Metody 3x3

Program konference 2020 pro vás právě chystáme.
Máte zájem o partnerství? To nás těší. Napište nám.

za realizační tým
Den pro d no pánevní 
Renata Sahani

Renata Sahani

výkonná ředitelka Školy pánevního dna, E-mail: info@skolapanevnihodna.cz
Tel.: 608 163 190