bylo - ročník 2018

DenProDno

Prodej konference 2020 pro vás právě chystáme.
Máte zájem o partnerství? To nás těší. Napište nám.

za realizační tým
Den pro d no pánevní 
Renata Sahani

Prodej ročník 2018

Vítejte v naše živém obchůdku, který najdete na akci Den pro dno v rámci doprovodného prodeje. Zboží si můžete zakoupit přímo na akci, nebo později v našem novém eshopu s konferenční/festivalovou slevou.

Zdravotní pomůcky

Na cvičení pánevního dna jsou oblíbené, ale nejsou základ. Jsou doplňkem ke správně vedenému cvičení a my vám je na na DniProDno předvedeme, poradím která je ta pravá pro vás. Můžete si je zde na místě rovnou zakoupit, či objednat
s 10% slevou.

Erotické pomůcky Lasturka

Kolikrát už jste si je chtěla koupit. Co? Venušiny kuličky. Ale my pro vás máme i jiné moderní vychytávky, čerstvé novinky a můžete si je osahat, vysvětlíme vám princpip jejich fungování a zodpovíme Vaše všetečné otázky? Má smysl mít kuličky na noc? Nejsou slyšet, když jdu po ulici? :-)

Bosoboty Pathik / Stromka

Botky pro zdraví Vašeho chodidla a pánevního dna. Jak spolu souvisí? To už se dozvíte na našich přednáškách a workshopech. Vše, co uděláte pro živost svých chodidel, děláte také pro živost svého pánevního dna. Takže všichni vyzout a naboso. Ale opravdu je to vhodné pro každého? 

Eko hygiena od Kališnic
Maluna

Ilona Bittnerová vám osobně doporučí, předvede a prodá to, co vám padne nejen do oka, ale také sedne anatomicky a funkčně. Ženy kolem blogu Kalíšek.cz drží prvenství a já jim fandím, protože téma ekohygieny v ČR otevřely a byly první. Jejich nový eshop Maluna je úžasný! Renata Sahani

Antikoncepční pesary

V Pesarshop nabízíme pouze to, co se nám osvědčilo a s čím máme dobrou zkušenost.Jsme nejdéle působícím prodejcem antikoncepčních pesarů v ČR (kloboučky FemCap prodáváme od května 2010) s nejdéle fungující poradnou. Na základě zkušeností z poradny jsme upravily původní cervikální klobouček FemCap a vznikl nový pesar - Evanella/Beacap. 

Menstruační naušnice

Jmenuji se Mgr. Tereza Dvořáková, Ph. D.  a jsem autorkou myšlenky a designu Menstruačních náušnic , pracuji jako terapeut ve svém specifickém programu. Zabývám se především terapií ženské pánve, bolesti, psychosomatikou a duchovním růstem. S Cyklickou ženou ® vznikla tato reportáž, kde hovořím nejen o náušnicích a jak jsem se k nim dopracovala, ale i o svémjedinečném přístupu ke svým klientům a své práci…

Pizzetky - Sukénky ženskosti

Jejich motto je: "Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle.” Jsou to sukénky, které ženám připomínají i upozorňují na oblast pánve, boků, dělohy i pánevního dna. Vrací ženám intimitu a ochranu. Vytvořily program EDU-GYN pro výuku prožitkem a celá kolekce bude i na našem festivalu.

Koko móda na cvičení i ven

Na tomto místě vzniká nový prodejce.

právě na tom pracujeme

Na tomto místě vzniká nový prodejce.

právě na tom pracujeme

Na tomto místě vzniká nový prodejce.

právě na tom pracujeme

Na tomto místě vzniká nový prodejce.

právě na tom pracujeme

Na tomto místě vzniká nový prodejce.

Renata Sahani

výkonná ředitelka Školy pánevního dna, E-mail: info@skolapanevnihodna.cz
Tel.: 608 163 190