.

 

 

Škola
pánevního dna

Hlavní stránky školy
Školení nových lektorek
E-mail: info@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 608 637 250

Proč máme v roce 2019 nově prodloužený
a pooomalý kurz? 🙂

Tajemství ženského pánevního dna
pohledem západu i východu

/Metoda 3x3 pomalu/

Protože naše ženská pánev je pomalááá

Protože svůj kurz zkušeností a věkem neustále prohlubuji, protože je toho tolik, co vám chci předat, co si prostě musíte vyzkoušet :-). Mnohé ženy mají raději pomalejší přístup s osobními dotazy a s větším časem na procvičení. A hlavně protože my ženy potřebujeme zastavení se na kurzu jako základ kontaktu se sebou. 

Není možný jen růst, zrychlování a vyšší a vyšší výkon, všechno stihnout a přizpůsobit se mužskému chvatu a principu všech okolo ...

Možná stárnu? 🙂 
Spíš si velmi cením pomalejšího času východních kultur a přechod na západní rychlost vidím, že neprospívá ani ženám okolo mě a ani mě samotné.

A ženy! Vy snad vše stíháte? Stíhá Vaše ženské já rychlé tempo moderního světa, mužské společnosti? Možná mysl, ta ano. Ale co naše biorytmy, co naše emoce a naše ženské já?
To by raději odpočívalo, viďte?

A co naše svaly, co ty ještě musí vydržet? Nebo nemohou udržet?

Pánevní dno jako barometr ženských emocí je neomylné a mě osobně se za léta vedení kurzů nejvíce osvědčilo ženy i sebe zpomalit. To zpomalení sebou nese kontakt a hloubku.

Možná jsme  stvořené pro mnohem jemnější tempo, než jaké musíme v jangovém prostředí držet. Udržet. A držet se. A hlavně pod tím vším nepoklesnout!

Ano, hovořím o pánevním dnu.

Neudržení moči a pokles pánevního dna je věcí pouze západní kultury. Proč je tak masivní? Proč jsou už samozřejmé reklamy a inkontinenční vložky n televizi? Není něco špatně? A tak utíkáme na venkov, na dovolenou, do jiné práce ... nebo dokonce do jiné země, kultury. Abychom to všechno mohly pustit. Ale pozor pustit to správné! :-).

Pojďme se zkusit zastavit i uprostřed Prahy a zažít cvičení našeho ženského středu v poklidu a v sobě.

V kontaktu se sebou.

Práci si na polední pauzu kurzu rozhodně neplánujte! 🙂 Nestihnete ji. A i když si ji dopřejeme dlouhou, stejně často není dost dlouhá na náš restart, refreš a detox rychlého jangového chvatu. Výkonu a hltání vědomostí.
Prožitek všech cvičení a hlavně způsob, to je to, co si odnesete domů.
Do světa, který si můžeme zpomalit jen my.

A tak se těším na ženy, které tato filozofie přiláká.

Není to žádná novinka a pomalý život se začíná promítat do mnohých oblastí života i u nás v česku i když přišel původně ze skandinávských zemí. Máme pomalé jídlo, pomalé milování, pomalé cestování i pomalé kurzy :-).
Jak asi tušíte, o tuto fizofii jsem se začala zajímat v Indii, kde žiji s mým indickým manželem. Vždy se ptám sama sebe, kam až mohu zpomalit ... ?

Ani ne že bych chtěla, ale ta země mě zpomaluje. Venkov, ženy, chrámy, Ganga a čas plyne a plyne ... A mě se vždy ulevuje a ulevuje ...

Jedním z důvodů toho blaženého zastavení se je ponoření se do ženského plynutí a

Ponoření se do vod času, do vod své jinové duše.

Pro mě je tímto symbolem pomalého života želva, zejména želva mořská a celý svět, který nese na svém krunýři. 

Již brzy zde najdete o pomalém životě další a další inspiraci >>

A prakticky?
pátek nebo až sobota?

Některé z účastnic soboty si dopřejí předchozí páteční "předkrm" :-), kdy bude prostor být osobní, naučit se základy a ty již v sobotu jen více prohlubovat. Pátek budeme mít čas na sebe v užším kruhu vás, které láká výše uvedená filozofie, anebo možná máte specifické téma, potíž.
Nebo si pomalý kurz dopřejete z rozmaru? Jen tak pro radost? 🙂
To už je na vás ... V sobotu se k nám připojí další ženy, které zvolily pouze jednodenní variantu kurzu a vše poplyne jako u kurzů v roce 2018 a v letech minulých.
/samostatný pánek není možno :-)/

Bonusy navíc pro pomalejší kurz

  • Vytištěná barevná skripta ke kurzu
  • Facebooková poradna v uzavřené skupině
  • Péče po kurzu s možností 3 osobních dotazů emailem

.

Obsah výuky v pátek?

  • osobní sdílení a dotazy v kruhu s nastíněním řešení pro Vás osobně /dobrovolné/
  • základy Metody 3x3 v praxi
    /budeme cvičit a naše tělo zažije techniky předem tak, aby v sobotu již byly lépe prožité a tím hlubší/
  • pracovní list technik pánevního dna navíc 

Někdy se věci dějí pomaleji, než bych si přála moje evropská mysl a tak tyto 1 rok staré záběry /říjen 2017/ nabývají svoji reálnou podobu až nyní ... Naše želva /myšlenka/ měla tehdy svoji půdžu a náramek je mým nejmilejším ... Uzrál čas přeřadit na pomalejší levl. Na cestu hlubšího kontaktu.

Už jste někdy zkusily říct květině
ať pospíchá? 🙂