Cvičení pro zdraví, krásu a sílu žen ...

Celá Metoda 3x3  ve 27 videích  /15 - 20 minut jedno video/

Videa jsou předtočená.
V tomto kurze dostáváte buď všechna videa najednou, nebo můžeme jít den po dni a to od 30. dubna 2020s povázením v uzavřené FB skupině. Ve videích dostáváte v nich podrobně celou Metodu 3x3, know how k nezaplacení :-). Jsou určena nikoliv ke komerčím účelům, ale pro Vaši osobní potřebu. Jsou na některých místech meditační, s časem na prožitek, který se nedá uspěchat. Podívejte se na ukázky ... 

 

lektorka všech videí:
Renata Sahani
zakladatelka Školy pánevního dna
autorka Metody 3x3

Jsem zvědaváááá :-)

Pro koho je tento videokurz vhodný?

Kurz, který jde do hloubky, je podrobný,
obsáhlý a jeho jedinečné know how zde dostáváte
přímo do autorky Metody 3x3 Renaty Sahani.

 

Pro ženy zdravé, prostě  jen tak pro radost :).
Vítány jsou samozřejmě také ženy,
které již potíže s pánevním dnem mají.
Pokud chcete kurz v rámci prevence, velmi Vám děkuji!
Pomáháte mi naplnit smysl založení Školy pánevního dna!

Proč se léčit, když můžeme cvičit?

 

Tento kurz Vás bude opravdu bavit :). Naučíte se už konečně cviky správně a s jistotou. Najdete to, co se ztrácí v mlze za slovy "všechno vtáhněte", za špagetkou i výtahem ... najdete svůj ženský střed. Konečně pochopíte, jak u cvičení dýchat. Naučíte se cviky na močovou inkontinenci, proti poklesu pánevního dna... , ale také cviky pro uvolnění emocí z Vaší pánve pro nás ženy tolik potřebné.
Bydlí ve Vaší pánvi vitalita? Chuť do života? Anebo strach, úzkosti a stud? Pojďme s tím něco udělat! 
Pánevní dno je zdroj ženské síly, ne pouhý sval k udržení moči :-), na to jej devalvuje pouze moderní západní medicína. Naštěstí východ nabízí na pánevní dno pohled širší a lichotivější!
Východní techniky posadíme na vědecké základy západní medicíny, a tak bude naše cvičení bezpečné a opravdu účinné. Na kurzu se dozvíte také spoustu užitečných teoretických informací, které jinde nenajdete. Často Vás překvapím, nasmějeme se :) a také si možná popláčete. Dostanete praktický návod na domácí cvičení v podobě pracovního sešitu a doma Vás budou za Vaši proměnu prostě milovat :-).

Tak tohle je přesně pro mě, chci se rovnou přihlásit! Chci cvičit Metodu 3x3.

Chci objevit

Tajemství ženského pánevního dna
pohledem západu i východu I. a II.

Více o Metodě 3x3 a obsahu živých kurzů se kterými je tento videokurz shodný najdete

zde >>

Co se ve videokurzu naučím?

 

 • 1
  Co se na kurzu naučím ve fyzické rovině?
  - cviky cviky a zase cviky - konečné své pánevní dno najdete - naučíte se používat své pánevní dno jako dýchací sval - naučíte se používat pánevní dno při běžných denních činnostech - úklid, sporty, kýchání, kašel, při chůzi
 • 2
  Co se na kurzu naučím v emoční rovině?
  - bioenergetická cvičení na tzv. pánevní pancíř - objevíte pánevní dno jako svůj emoční barometr a zdroj intuice
 • 3
  Co se na kurzu naučím v energetické rovině?
  - pracovat s pánevním dnem jako čerpadlem ženské energie - 2 způsoby PC pumpy a její použití - ovariální dýchání - dozvíte se, co je kundalinienergie a jaký má vyznam 1. čakry pro nás ženy
Tajemství I. samostatně
3.300Kč
možno zaplatit na 2 splátky
celkem 16 videí najednou
Objednat
Metoda 3x3 v jejím originále s autorkou Renatou Sahani. Pohled na pánevní dno ze 3 ROVIN - TĚLO - EMOCE - ENERGIE
Tajemství II. samostatně
2.900Kč
možno zaplatit na 2 splátky
celkem 11 videí najednou
Objednat
Metoda 3x3 v jejím originále s autorkou Renatou Sahani. Pohled na pánevní dno ze 3 PATER - CHODIDLO - PÁNEV - KRK
V.I.P. jarní provázený kurz od 30. dubna 2020
13.300Kč
možno na 3 splátky
postupné uvolňování videí
provázení v uzavřené facebookové skupině
Objednat
Chcete se nechat cvičeními a technikami kurzu provést? Má to své výhody. Setkáte se "živě" přes FB vysílání s lektorkou a také přes psané příspěvky se svými spolužačkami.

V.I.P. jarní provázený kurz má navíc bonusy v hodnotě 1.150Kč

U provázeného kurzu je zatím možno objednávat pouze Tajemství I. samostatně, nebo I a II. dohromady. 
Nelze samostatně Tajemství II. bez předchozí I. 

 • 1
  15 minutová on-line konzultace s Renatou Sahani - 700Kč
  Na osobní konzultaci se můžete zeptat na Vaše osobní téma, podělit se o Vaše úspěchy, nebo strasti Vaší praxe cvičení. Termín si objednáváte u asistentky Darji Janíčkové předem na daný čas rezervace. Jako médium zvolíme mobilní telefon, WhatsApp, Hangouts /čerpání vždy do konce školního roku v předem zveřejněných termínech/.
 • 2
  Pomůcka na cvičení - 450Kč
  Dostáváte od nás dárek a to zdravotní pomůcku v hodnotě 450Kč dle vlastního výběru. Bude se jednat o pomůcku a videonávodu, jak pomůcku používat. Podrobnější informace dostanete uvnitř uzavřené skupiny.
 • 3
  Týdenní provázení s každým novým videem /Renata Sahani/
  Někdy je těžké se techniky učit sama a potřebujete "nápovědu", inspiraci, sdílení svých úspěchů a pochybností s ostatními. Je zde klasická možnost uzavřené facebookové skupiny s možností dotazů a vzájemné podpory spolužaček.

Všechna svá videa dostáváte najednou a to formou mininálně 1 letého přístupu do tzv. členské sekce uvnitř těchto webových stránek. Máte je stále k dispozici a to v pohodlí svého domova. Můžete si jejich studium a praxi rozložit dle svého tempa a osobních okolností.

U dubnového V.I.P. kurzu budou videa uvolňována postupně po celkem 12 týdnů /3 měsíce/ pro Tajemství I. a 12. týdnů /3 měsíce/ pro Tajemství II. Také vám video zůstávají po dobu minimálně 1 roku.

Zvolte si, co vyhovuje právě vám a užijte si čas sama se sebou! :-)

Renata Sahani

 

0
žen
si již zakoupily tento videokurz Tajemství pánevního dna I., nebo II.

S čím mi kurz konkrétně videokurz pomůže?

 • 1
  S čím mi kurz pomůže v rovině fyzické?
  - s poklesem pánevního dna a dělohy - s bolestmi v kříži - s únikem moči (močovou inkontinencí) - funkční neplodností - s bolestivou menstruací - se zpevnění pozadí :-)
 • 2
  S čím mi kurz pomůže v rovině emoční?
  - ženská síla, co to vlastně znamená? V dnešní době pojem skloňovaný, my si pro ni půjdeme do pánve - ženská témata plodnosti, kontakt sama se sebou, být ženou ... - poradíte si lépe se svým studem, vztekem, nebo úzkostmi pánve - potraty a dlouhé čekání na vytoužené miminko - výsledkem je vitalita, chuť do života a přirozené ženské sebevědomí - s bolestivým pohlavním stykem, nebo anorgasmií
 • 3
  S čím mi kurz pomůže v rovině energetické?
  - vnímat 1. čakru a tím svou ženskou sílu a sexepíl - možná i otěhotnět, jako spoustě žen před vámi - zvednout hormonální hladinu vaječníků
Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře.  Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Jak si svá videa přehraju?

 • po zaplacení objednávky dostanete přístup ke stránkám toho webu, kde jsou videa uložená a stále pro Vás dostupná
 • dívat se na ně můžete na mobilu, tabletu, notebooku a nebo propojit s Vaší chytrou TV
 • můžete se k nim kdykoliv vracet a sledovat je v soukromí svého obýváku, to je hlavní předností online kurzu pro Vás
 • dostáváte všechna videa najednou
 • a postupujte si svým vlastním tempem
 • uzavřené skupině se říká členská sekce a Vy budete její součástí


Objednávka videokurzů Tajemství I. a II. 

Zvolte buď samostatně Tajemství I., nebo II., pro celý kurz je třeba zaškrtnout I. + II. dohromady. 

Platbu za videokurz NElze hradit skrze platební bránu Gopay.


Nejčastější dotazy před zakoupením videokurzu

Jaký je rozdíl v obsahu videokurzu a kurzů živých?

Videokurz je o něco podrobnější, než živý. Ale v rámcově je obsah stejný. Jeho výhodou je kdykoliv se na cokoliv po četu doptat, což často nesmělé ženy v živé skupině neudělají.

Nejsem moc technick zdatná, zvládnu videa i já?

Tak tohle chápu :-). Ani já dříve nebyla. A vím, jak Vám pomoci. Pokud jste si zvládla najít tyto stránky, videokurz si objednat a zaplatit, tak zcela jsitě zvládnete i jeho sledování. Videa jsou přehledně na webu, jeho stránky Vy nyní nevidíte, ale mají obdobnou strukturu jako web, na kterém nyní jste.

Pomůže mi kurz? Nebudu muset na operaci?

Bohužel tady nemohu dát žádnou záruku. Kurz je v rámci prevence a sekundární prevence, není léčbou. Je to jako například s pilatesem. Mnohé po něm bolet záda přestanou ... Jde tady totiž o Vaše nasazení, Vaše vlastní uchopení metody. Mohu ovšem sdělit zpětné vazby účastnic, že do 3 týdnů se jejich potíže většinou zlepšily.

Už jsem po operaci, má kurz smysl?

Po každé gynekologické operaci by měla už v nemocnici následovat fyzioterapie pánevního dna. Respektivě před operací jako předoperační péče. Že to tak nebylo? Cvičením velmi pomůžete svému tělu sžít se s novými poměry v oblasti malé pánve. Kurz Vám navíc pomůže emočně se vypořádat s celým procesem, který pravděpodobně k operaci vedl. Zdravá žena na operaci nechodí.

Nemám žádné potíže. Chci do kurzu jen tak. Můžu?

No huráááá. Kdy začne takhle uvažovat většina českých žen? :-) Blahopřeji Vám a zároveň děkuji, že mi pomáháta naplnit smysl Školy pánevního dna. Tím je osvěta a prevence. Proč se léčit, když můžeme cvičit? Děkuji osobně Renata Sahani

Chci si koupit jen některá videa Metody 3x3, ne všechny.

Tak to nelze, protože Metoda 3x3 je jeden celek a videa na sebe navazjí. Videa volně prodejná jsou pouze pouze tři a najdete v anotaci videokurzu nahoře.

Slyšela jsem, že Metoda 3x3 má akreditaci, co to znamená?

Metoda 3x3 je akreditovaná jako vzdělávací program MŠMT /ministerstva mládeže školství a tělovýchovy/ jako zdravotní cvičení v rámci sportu. To znamená, že školíme další a další lektorky v tomto způsobu cvičení pánevního dna. Akreditace nemá nic společného se zdravotnictvím, nicméně pokud jste fyzioterapeutka, nebo porodní asistentka, zakurz dostanete kredity dalšího vzdělávání /kolik, je na zvážení toho, kdo vám kredity uděluje/. Metody 3x3 není léčba, ale prevence. /číslo akreditace najdete v anotaci na lektorské kurzy/

Chci se stát také lektorkou, stačí mi videokurz?

Rozhodně ne. Videokurz je pro Vaši osobní NEkomerční potřebu. A nestačí ani jako vstupní kurz. Je třeba zažít atmosféru kurzu, který chcete časem vést naživo. To znamená, že musíte jít předem na živý kurz Tajemství pánevního dna I. a II. k Renatě Sahani do Prahy, Bratislavy, nebo Zlína.

Mohu kurz sledovat se svojí kamarádkou? Sestrou? >>

V tom Vám asi nezabráníme :-) a nakonec je to i dobře. Sledujte videa s jednou další ženou ze společné domácnosti. Rozhodně není dovoleno dávat svá přístupová hesla třetím osobám /systém sleduje IP adresy/.

Mohu kurz sledovat na několika různých zařízeních? >>

Ano, a často se tak i děje. ženy sledují kurz na notebooku /počítači/ doma a také v mobilu na cestách. Nadměrné střídání zařízení kurz samo zablokuje. Podezřelé aktivity vyhodnocuje automatická ochrana. Doporučujeme střídat max 2 zařízení.

Lze vide stáhnout do mého počítače /notebooku/ a sledovat je ofline? >>

Ne. Videa stáhnout nelze a veškeré IT pokusy o jejich stahování na pevný disk jsou porušením obchodní smlouvy s postihem. Videa jsou stále na webu a k jejich sledování potřebujete běžně rychlý rodinný internet.

Na jak dlouho budu mít k videím přístup? >>

Škola pánevního dna garantuje minimálně 1 rok.

Darja Janíčková

asistentka a produkční Školy pánevního dna, přihlášky na kurzy Renaty Sahani, IT videokurzů a výzev, Ebook, platby a faktury, nabídky spolupráce, pronájmy prostor
Zeptejte se mě. Po - Pá 10:00 - 15:30h, pokud neberu telefon pracuji a volám zpět