Kalendář kurzů Tajemství I.
s Renatou Sahani

1709
Navazuje hned Tajemství II. na stejném místě. Kurz je pro ženy s již vzniklými potížemi i pro ty, které se chtějí naučit pracovat s pánevním dnem preventivně a pro radost. Rádi vás přivítáme naživo, zároveň ale nabízíme možnost…
1809
Celodenní pokročilý kurz pro absolventky I. Pokračujme společně patrem chodidel a krku. Cvičíme pánevní dno v rámci hlubokého stabilizačního systému /HSS/. Opečujeme jizvu po porodu a objevíme život také ve svém břichu. Prohlubující cviky a techniky, sdílení a…

Termíny leden až březen 2021 jsou zatím otevřené. Nevím, zda budu v ČR, nebo Indii.
Kalendář on-line kurzů
teprve tvořím.

Renata

PREZENČNÍ KURZ

"ten mi sedí nejvíc"
Vyberu si termín

VIDEOKURZY

"ráda si to vychutnám doma"
Objednám si

ON-LINE ZOOM

"připojím se a těším se :-)"
Vyberu si termín