KURZY CVIČENÍ PÁNEVNÍHO DNA PRO ŽENY  

Jizvy po porodu tak i tak
samostatné video - 390Kč

s Renatou Sahani

Císařský řez, nebo přirozený porod? Jizva

O čem to je?

Jizva není nikdy jen jizvou fyzických tkání a těla. Je také jizvou na duši a přerušením energetického toku v místě jejího vzniku. V jizvě jsou zapouzdřené emoce s jejím vznikem spojené. Pojďte si spolu se mnou svou jizvu opečovat, naučit se techniky jemné masáže a něco se o ní dozvědět ze svého podvědomí. Je čas na to si vzít zrcátko a na svou hráz se podívat. 

S čím Vám tento videokurz pomůže?

 • naučíte se techniky péče o jizvu
 • dozvíte se informace, které jinde nenajdete
 • zmíníme seo jizvě hráze, ale také břišní stěny a dělohy po císařském řezu
 • co je vaginální mapování a jak nám může pomoci?

Poporodní jizva hráze může velmi znepříjmenit také sexuální život mladé maminky a není kdoby z odborné veřejnosti poradil. Obracíme se na různé terapeutky, každý se na to dívá z jiného úhlu pohledu a radí možná jiné věci. Ve videu se propojíme s jizvou ve všech třech rovinách. Opečujeme tělo, prozkoumáme emoce a zaměříme se také obnovení citlivosti a energie v místě vzniku jizvy. Není pozdě! Jizva žije i několik desítek let. Tak pojďte sebrat odvahu a podívat se na ni zblízka. 

Nikdy není pozdě

Na kurzech se často stává, že i ženy s velkými dětmi /například i 20 let po porodu/ začnou až nyní prožívat emoce ve své jizvě hráze /pánevního dna/ ukryté. Vše dobře zasunout a schovat. Hlavně se necítit a nedívat pod povrch necitlivé pánve /jóni/ a svého sexuálního života na bodu mrazu. Kolik tepla se dokáže uvolnit z oživené tkáně již při prvním cvičení pánevního dna. Pojďte to vyzkoušet se mnou rovnou a vstupte do některého z videokurzů Tajemství pánevního dna. Vaše jizva ožije a možná chvíli bude bolet, ale Vy ožijete spolu s ní :-). 

Ukázka zdarma

Sledujete ukázku z 27min videa Školy pánevního dna Péče o jizvu po porodu tak i tak.
Autorka videa: Renata Sahani

Reference

Moc děkuji za video, protože patřím zrovna mezi ty, které se bály podívat na jizvu hráze. Pořád jsem se děsila, že bude ošklivá a že už nikdy snad nebudu mít sex. Zrcátko si vzít trvalo 3 měsíce. Manžel naléhal. Tak jsem se odhodlala a o jizvu nyní pečuji, hladím, mažu olejem. Chceme druhé ...
Lucina25let, mateřská
Je to velký zásah do těla vnímám ten císařský řez. Nejde mi ani tak o estetiku, už nejsem mladá bláznivá holka, ale vadila mi necitlivost a občas uvnitř bolest. Jsem po porodu už 4 roky, ale stejně. O jizvu jsem se začala starat až dnes a jsem opravdu ráda. Děkuji za video.
Klára351et, doma
Nebýt videa, nemám kuráž dodnes. Je to dost překvapení, že se nedá po návratu z porodnice ani sedět. Jizvu mám dle lékařky krásnou, ale sama z ní ten dojem nemám. Jsem ráda za každý typ a techniku. Zatím sprchuji a stlačuji. Uvidíme, jak to půjde dál.
Lubica29let

Objednávka 

Z obchodních podmínek vybíráme

 • video je pouze pro fyzicky a duševně zdravé a svébytné ženy, které jej absolvují z vlastního rozhodnutí a na vlastní zodpovědnost
 • o jeho vhodnosti se poraďte se svým lékařem/psychoterapeutem
 • Škola pánevnío dna s.r.o. nenese zodpovědnost za následky jeho nesprávného použit
 • video není vhodné pro těhotné ženy a zejména pro ženy v procesu IVF a IVN, psychiatricky léčené
 • video není náhradou lékařské péče ano psychoterapie, je PREVENCÍ a SEKUNDÁRNÍ PREVENCÍ

Pro koho toto video určeno není

 • pro odbornou veřejnost, cvičitelky, trenérky ani expertky na pánevní dno 🙂
 • není určeno k okopírování /kurz je autorské dílo/
 • na znalostech a technikách z videa je zakázáno komerčně vydělávat
 • video je určeno pro laické ženy, které jej chtějí pro svou vlastní potřebu