608 637 250

Do půlnoci 28. března!

Výdrže - fázování - maxima ... 

O čem to je?

Každé cvičení se dá zlepšit, vždy je možné se posunout dál. I když u pánevního dna nejde o výkon, ale zejména o zvýšení jeho uvědomění. O zlepšení vědomého ovládání jeho kontrakce i relaxace. Zdá se to jako samozřejmost, že dokážeme ovládat své vlastní svaly ve svém těle, ale u pánevního dna to tak není. Ono často neposlouchá :-), anebo my neposloucháme jeho? Potřebujeme procvičit jeho specifické dovednosti /vlákna/ a zaměřit se na výdrž, rychlost i maximální sílu. Funkci pánevního dna posuzujeme podle tzv. perfect skóre a jeho jednotlivé triky si ukážeme v tomto krátkém videu. Video je určeno pro absolventky základního kurzu Tajemství I.
Bez tohoto kurzu vám opravdu nebude k užitku! 

Co se ve videu naučíte?

  • fázování
  • výdrže
  • obměny dechu
  • rychlost a sílu

Ukázka z videa zdarma

Sledujete ukázku z 18min videa Školy pánevního dna Pokročilé varianty cvičení přes 3 vrstvy. 
Autorka videa: Renata Sahani

Reference

Tak to začala být teprve zábava. Tak trochu jsem to vše již zkoušela. Ze zvědavosti, ale pod vedením videa to dostává logiku a systém. Je to zajímavé a hlavně pro moje pánevní dno někdy oříšek. Děkuji za video.
Kamila32let, novinářka
Tak tohle video mi dst zamotalo hlavu. Myslela jsem si, že vše ohledn+ě pánevního dna již umím. Ale například výdrže mi nejdou vůbec. Věřím, že zatím :-). Super video.
Renata55let, lektorka jógy
Pokročilé varianty jsou potřeba. Asi by se je měly naučit všechny ženy a nezůstat jen u základních cviků. Baví mě procenta a hrát si s dechem. Divím se někdy, jak moc je to těžké. Taky pro moji hlavu. Ale jsem odhodlaná pokořit i tyto techniky, protože ty základní mě zachránily před operací.
Linda42 let, lékařka

Objednat, zaplatit a video máte doma

Objednávka