608 637 250

Břicho a jeho svět

7 denní videokurz

1.700Kč

Břišní svaly - pocity - energetické centrum

 • 5 hlavních videí o délce cca 15 - 20min
  Břicho je život. Není snůžka neživých svalů, které se dají vycvičit, ale je stejně jako pánevní dno místem našich emocí.
 • Sdílení ve FB kruhu stejně naladěných žen
  FB prostředí je místem, které nám nahradí živý kruh. Dávám do skuipny typy a motivační posty k tématu. Vy se můžete, ale nemusíte zapojit také.
 • 7 krátkých motivačních videí cca 3min
  Motivace a malé doporučení vážně i s humorem. Pro Vás.
 • Začnete kdy chcete a jdete si svým vlastním tempem
  Někdy je těžké se přizpůsobit rytmu skupiny. Můžete si udělat svůj vlastní režim, dát si pauzu, anebo naopak naposlouchat všechna videa najednou :-). Videa máte k dispozici min. 1 kalendářní rok. Ve FB skupině můžete zůstat minimálně 3 měsíce.

O čem videokurz je?

Odhalené břicho dívky, břicho po porodu mladé ženy, břicho ženy v menopauze, břicho ženy staré. Břicho malé, velké, živé, prázdné, bolavé i krásné. Čím je Vaše břicho pro vás? Cítíte ten vděk? Jak je možné, aby fungovaly svaly břicha pokud s nimi nejsme spojeny? Pokud se za své břicho stydíme, nebo ho úzkostlivě hlídáme před zrcadlem? Dobře fungující břišní svaly mají svou významnou roli také v návaznosti na pánevní dno. Například při dechu se pánevní dno s břišními svaly přímo podporují, jedny bez druhých nefungují a nemohou plnit svou funkci v dechovém stereotypu. Rozestup břišních svalů /tzv. diatsáza/ je pro dobrou funkci pánevního dna rozhodná. 
Budeme se zabývat také břichem jako energetickým centrem. Pojem hara je již mnohým z nás známý, ale je na nás, jak známý je nám jeho přožitek. 

S čím Vám tento videokurz pomůže?

 • zpevnění břicha, antomie a cviky, vysvětlení pojmu diastáza
 • cviky na břicho a jeho zapojení v rámci HSS /hlubokého stabilizačního systému/
 • zmapujeme emoce v našem břiše ukryté a najdeme si k němu vztah
 • energii břicha zvědomíme 

Můj osobní příběh

Při probuzení kundalini jsem byla překvapená z mnoha nových věcí. Jedna z nich byla zvětšené břicho a extrémně citlivý pupek. Břicho připomínalo nafouknutý míč a dposud neznámé pohyby v něm těhotenství čímsi podivným až posvátným. Probuzená čakra pupku fungovala jako tykadla kontaktu s vnějším světem přírody a lidí. Trvalo několik měsíců se naučit se vším pracovat tak, aby to bylo ku prospěchu druhých a přijatelné pro mou osobní emoční a energetickou kapacitu. 

Obsah lekcí

Svá videa dostáváte všechna najednou, každý den má samostatnou přehlednou webovou stránku.
Celkem 135min - více než 2h pro Vaše břicho, hýždě a péči o jizvu po císaři

1. DEN - 3min videocvik + doporučení + video č.22   Cviky a testy břišních svalů /23min/
2. DEN - 3min videocvik + doporučení + video č.23   Emoce v břiše ukryté /18min/
3. DEN - 3min videocvik + doporučení + video č.24   Jizvy po císaři i hráze /27min/
4. DEN - 3min videocvik + doporučení + video č.25   Cvičení břicha v rámci HSS /31min/
5. DEN - 3min videocvik + doporučení + video č.26   Hýždě nejen do plavek /15min/
6. DEN - 3min videocvik + doporučení + video   
7. DEN - 3min videocvik + doporučení + video   

Jak vypadá videokurz uvnitř?

 

Reference

Rubrika čeká také na Vaši referneci, za kterou vždy velmi děkujeme. Napište nám ji na email školy. 

Vždycky jsem chtěla plnější ženskou postavu, za své ploché břicho se stydím. Ale po tomto kurzu se beru tak, jak jsem. Mít se úplně ráda asi potrvá i když byly v mém životě momenty lásky k tělu, například těhotenství.
Milčaaktivní seniorka
Prostě to břicho cvičit nebudu, nebaví mě to i když Vás Renatko baštím. Hladit, opečovávat, masírovat. A zapojovat během všedního dne. To pro něj udělám :-).
Rita33 let, manažerka
Děkuji za tento kurz jako bonus, protože ten bonus byl pro mě možná důležitější, než kurz samotný. Jsem po asi 6 různých operacích břicha, ale toto jsem ještě nezažila. Tolik slz dojetí, přijetí a mám pocit, že je i hezčí, menší. Děkuji.
Dominikaučím v MŠ

FAQ nejčastější dotazy

Zhubnu přes břicho cvičením pánevního dna?

Většina žen ano. Víte proč? Protože se jim dá do kondice celý hluboký stabilizační systém /HSS/ a tím se břicho nastartuje k aktivitě. Netýká se ale žen, které mají již tak břicho jako pekáč buchet :-).

Já mám s tím břichem stále trápení ... nelíbí se mi ...

Tento videokurz Vám pomůže navázat vztah ke svému tělu a břichu zejména.

Jak dlouho po porodu trvá návrat vzhledu břicha?

Dejte si čas! Šestinedělí netrvá 6 neděl, ale minimálně 6 měsíců. Záleží také na Vašich časových možnostech cvičit. Takže na kurzy mi chodí ženy i 3 - 4 roky po produ s bříšky neopečovanými. Tak dlouho ale prosím nečekejkte a pusťte se do toho dřív.

Jak si svá videa přehraju?

Stanete se členkou tzv. členské sekce

 • po zaplacení objednávky dostanete přístupy do tzv. členské sekce /neveřejným stránkám toho webu/, kde jsou videa uložená a stále pro Vás dostupná, můžete se knim kdykoliv i zpětně vracet
 • budete se tam hlásit přes Váš osobní email a heslo, které si zapamatujete
 • videa můžete sledovat na počítači, mobilu, tabletu, nebo notebooku 
 • budete potřebovat průměrně rychlé internetové připojení
 • k videokurzu máte přístup minimálně 1 kalendářní rok
 • do podpůrné FB skupiny 3 měsíce

Kdy dostanu první lekci?

 • Ihned od okamžiku, kdy se Vaše platba připíše na našem účtu. U platby kartou přes platební bránu je to ihned, u převodu z účtu na účet 1 - 2 pracovní dny podle banky. Pokud máte také Fio banku, platbu dostaneme ihned včetně svátků a systém Vám také hned pošle přihlašovací údaje do členské sekce s videi. Po té dostanete své lekce každou další neděli ráno dle harmonogramu týdnů. 
Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře.  Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Objednat, zaplatit a jste tam

Objednávka