Hlavní videokurz školy
Tajemství pánevního dna I + II.

s autorkou Metody 3x3 Renatou Sahani
předtočená videa s okamžitým přístupem

Videokurz Tajemství pánevního dna I.

základní videokurz pro laiky
4.800Kč

Videokurz Tajemství pánevního dna II.

pokročilý videokurz pro laiky
3.800Kč

Je krásné ráno a začíná nám zase jeden z kurzů Tajemství ženského pánevního dna. Na kurz vyrazila také mladá maminka Eva, která byla tak nedočkavá, že přišla i s malou 3měsíční holčičkou, kterou v průběhu dne ve spolupráci s hlídacím tatínkem kojila (nosil holčičku na kojení).

Pánevní dno teniskami neporazíte
Eva měla ten den opravdu našlápnuto. Cvičební úbor na fitness, tenisky, poznámkový blok na nové informace, rozhodnutá se svými poporodními potížemi zacvičit ve všech významech slova.

Přečtěte si článek v blogu ... 

 • 1
  Co se naučím ve fyzické rovině?
  Cviky cviky a zase cviky - konečné své pánevní dno najdete - naučíte se jej používat jako dýchací sval - při běžných denních činnostech - úklidu, sportu, kýchání, u kašli i chůzi do schodů
 • 2
  Co se naučím v emoční rovině?
  Bioenergetická cvičení na tzv. pánevní pancíř - objevíte pánevní dno jako svůj emoční barometr a zdroj intuice
 • 3
  Co se naučím v energetické rovině?
  Pracovat s pánevním dnem jako čerpadlem ženské energie - 2 způsoby PC pumpy a její použití - ovariální dýchání - dozvíte se, co je kundalinienergie a jaký má vyznam 1. čakry pro nás ženy

S čím mi kurz konkrétně pomůže?

 • 1
  Pomoc v rovině fyzické?
  S poklesem pánevního dna a dělohy - s bolestmi v kříži - s únikem moči (močovou inkontinencí) - funkční neplodností - s bolestivou menstruací - se zpevněním pozadí 🙂
 • 2
  Pomoc v rovině emoční?
  Ženská síla, co to vlastně znamená? V dnešní době pojem skloňovaný, my si pro ni půjdeme do pánve - ženská témata plodnosti, kontakt sama se sebou, být ženou ... - poradíte si lépe se svým studem, vztekem, nebo úzkostmi pánve - potraty a dlouhé čekání na vytoužené miminko - výsledkem je vitalita, chuť do života a přirozené ženské sebevědomí - s bolestivým pohlavním stykem, nebo anorgasmií
 • 3
  Pomoc v rovině energetické?
  Vnímat 1. čakru a tím svou ženskou sílu a sexepíl - možná i otěhotnět, jako spoustě žen před vámi - zvednout hormonální hladinu vaječníků

Jaká je organizace videokurzu?

 • 27 + 2 videí o délce cca 20 minut
  Teorie, cvičení a doporučení jak své pánevní dno oživit a probudit. Cviky pro tělo, psychosomatika pro harmonizaci pocitů, práce s energií pro Vaše ženské sebevědomí a sílu.
 • Začnete kdy chcete a jdete si svým vlastním tempem
  Někdy je těžké se přizpůsobit rytmu skupiny. Můžete si udělat svůj vlastní režim, dát si pauzu, anebo naopak naposlouchat všechna videa najednou :-). Je to na Vás.
 • Živé vysílání v uzavřené FB skupině
  Každý týden se společně potkáme, uslyšíme a uvidíme v přímém přenosu, provedu vás cvičeními a technikami naživo s možností dotazů a reakcí na dané téma.
 • Tajemství pánevního dna pohledem západu i východu
  Tento kurz 100% svým obsahem zastupuje živý kurz Tajemství pánevního dna. V mnohém je podrobnější a hlavně jej máte doma stále. Můžete se k lekcím vracet. Naučíte se celou Metodu 3x3 s její autorkou Renatou Sahani.

Jak to vypadá uvnitř videokurzu?

 

Proč se léčit, když můžeme cvičit?

Jak si svá videa přehraju?

Stanete se členkou tzv. členské sekce

 • po zaplacení objednávky dostanete přístupy do tzv. členské sekce /neveřejným stránkám toho webu/, kde jsou videa uložená a stále pro Vás dostupná, můžete se k nim kdykoliv i zpětně vracet
 • budete se tam hlásit přes Váš osobní email a heslo, které si zapamatujete
 • videa můžete sledovat na počítači, mobilu, tabletu, nebo notebooku 
 • budete potřebovat průměrně rychlé internetové připojení
 • k videokurzu máte přístup minimálně 1 kalendářní rok
 • do podpůrné FB skupiny 3 měsíce

Kdy dostanu první lekci?

 • Ihned od okamžiku, kdy se Vaše platba připíše na našem účtu. U platby kartou přes platební bránu je to hned, u převodu z účtu na účet 1 - 2 pracovní dny podle banky. Pokud máte také Fio banku, platbu dostaneme ihned včetně svátků a systém Vám také hned pošle přihlašovací údaje do členské sekce s videi. 

Kdy dostanu další lekce?

 • Všechny lekce tohoto kurzu dostáváte najednou
Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře.  Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Bonusy navíc u plné ceny 

 • 1
  Provázet Vás budu v uzavřené FB skupině
  Zde se můžete ptát, zacvičíme si 1x TÝDNĚ ONLINE. Máte k dispozici PORADNU. Přístup k této podpoře máte po dobu min 1 měsíce od vstupu do programu. Nepovinné.
 • 2
  Živé lekce on-line cvičení
  Tak jsme se všechny díky coronavirové době věřím zabydlely v online svět a tak toho pojďme využít. Bude me spolu cvičit a opakovat si techniky z videí. Naučíme se i nějaké nové. Těším se.
 • 3
  Živá online poradna pro Vás
  Někdy je třeba se ujistit, zeptat, nechat si doporučit. Využijte poradny pro sebe.
 • 4
  Do FB skupiny máte přístup minimálně 1 měsíc
  ve společném rytmu a naladění je dost času na to se cvičení opravdu naučit a užít si všech bonusů

Reference

S referencí jsem si dala na čas. Nechtěla jsem se nechat zalít úvodním optimismem. Ale musím říct, že po půl roce cvičení jsem jiný člověk. Jsem Žena. Vidí to i doma i v práci. A pánevní dno jsem vždycky vnímala. Jen jsem na to fakt úplně zapomněla. Díky Renato za Vaši práci pro ženy
Vlaďka K.37let, makléřka
Bude to odvážné, ale už teď po kurzu vím, že to vše bude lepší. Prostě vím, že budu cvičit a otěhotním a porodím. Děkuji za naději, ale hlavně tolik informací a souvislostí. Skládačka se skládá. Děkuji
Romča N.22let, škola
Ještě, že jsem vzala i dceru. A ta druhá půjde příště. Tohle jsem je měla naučit já, ale mě to taky nikdo neřekl. Tohle byla škola života. Bylo to jako jízda na velkém ženském kolotoči. A obdivuji otevřenost všech žen na kurzu. Musíme o tom začít mluvit!
62let, Jana + Janašťastně v důchodu

FAQ nejčastější dotazy 

Stačí mi Tajemství I.? Nebo musím koupit celý videokurz?

Ano stačí. Na základní cvičení ano. Přijdete o patro krku a chodidel. JIzvy a pokročilé varianty.

Jak se liší videokurz od kurzu prezenčního /živého/?

Je rozhodně podrobnější a rozsáhlejší. Při točení videí jsem na nic nezapomněla a vše jsem stihla :-).

Chci si objednat tento videokurz

objednat, zaplatit a jste tam

Objednávka

modrým kolečkem zaškrtněte, který videokurz chcete,
automaticky se Vám vygeneruje zálohová faktura s veškerými platebními údaji
ZADEJTE SLEVOVÝ KÓD

 

SLEVOVÝ KÓD 2.000Kč platí pouze pro koupi celého kurzu v hodnotě 6.900Kč
/nikoliv na kurzy dílčí/

6.900Kč mínus bonus 2.000Kč = 4.900Kč

Kratší 7 denní tematické videokurzy
3 roviny ↓

Tělo ↓

Emoce ↓

Energie ↓

Pánevní dno v pohybu >>

základní 7 dennní videokurz pro laiky i bez předchozí zkušennosti
Cviky, cviky, cviky. Kurz pro laiky zaměřený jen na fyzickou rovinu, tělo a praktická cvičení bez psychosmatiky a jógy. Různé polohy a přístupy. Praktický cvičebník na každý den se základy pro úplné začátečníce a pokročilejší cvičenky.
Cena: 2.300Kč

Až na dno nejen pánevní >>

základní 7 dennní videokurz pro laiky i bez předchozí zkušennosti
Pouze emoční rovina. Pánev je náš emoční barometr a stres, nebo trauma v ní uložené se odráží ve fungování svalů. Pojďte se naučit bioenergetocká cvičení a techniky uvolnění emocí. Najdete tam opět radost a vášň namísto strachu a úzkostí.
Cena: 2.300Kč

Rituál a jóga >>

základní 7 dennní videokurz pro laiky i bez předchozí zkušennosti
Pouze energetická rovina. Kurz pro laiky zaměřený jen na energetickou rovinu a jógu pánevního dna. Můj nejoblíbenější :-). Posvátné místo naší ženské síly. PC pumpa a mulabandha v technikách ženské jógy a tantry. Pánev je zdroj ženské esence, sídlo života.
Cena: 2.300Kč