Škola pánevního dna Renaty Sahani
Slevový kód: PREDPRODEJVIDEOKURZ - do půlnoci 3. září je kurzovné sníženo o 30% z ceny

Tajemství pánevního dna I + II.
Metoda 3x3

2 měsíční videokurz s její autorkou metody Renatou Sahani

4 týdenní videokurz - 16 předtočených videí, která dostáváte všechna najednou. Provedu vás tím nejlepším co umím. Podíváme se na pánevní dno z pohledu TĚLA - EMOCÍ - ENERGIE. těla, emocí i energie. Základy METODY 3x3. Videa dostáváte všechna najednou. ZAČÁTEK: kdykoliv, vlastní tempo, videa k dispozici neomezeně.
4 týdenní videokurz - 11 předtočených videí, která dostáváte všechna najednou. Pouze pro absolventky I. Zaostřeno na KRK, CHODIDLA, HSS, BŘICHO a JIZVY. Metoda 3x3 hlouběji a dál. Pokročilé cviky a techniky pánevního dna. Motivace a akce. ZAČÁTEK: kdykoliv, vlastní tempo, videa k dispozici neomezeně.

fyzioterapie - psychosomatika - jóga pánevního dna

Videokurz

Tajemství ženského pánevního dna
pohledem západu a východu I. a II. s Renatou Sahani

Celá Metoda 3x3  ve 27 + 4 videích. To nejlepší, co umím. Podrobný kurz s autorkou metody.

Videokurz je pohodlná domácí varianta živých kurzů. I když osobní setkání nenahradí, má zase své jiné výhody. Ke kurzu se můžete opakovaně vracet a máte jej u sebe doma, přímo ve Vašem obýváku. Postupujete s i svým tempem a v uzavřené FB skupině se můžete doptat, načerpat inspiraci a podporu. Videokurz je vhodný pro ženy, které jsou mimopražské, nebo jim rodinná situace nedovoluje přijet /malé děti/. Videa jsou předtočená. Nabízím Vám v nich to nejlepší, co umím. Celé know how Metody 3x3. Podívejte se na ukázky.


Kurz si můžete pro sebe vybrat ve dvou variantách

 

 • 1
  Videokurz s FB podporou - začátek kurzu je libovolný
  Dostáváte všechna videa najednou. A své tempo si volíte sama. FB podpora je obecná pro všechny. Postupně se přidávají další a další ženy. Dvou měsíční plán lekcí je pouze doporučený.
 • 2
  Podzimní Škola pánevného dna - od 4. října do konce listopadu 2020
  2 měsíční společná cesta. Jdeme stejným tempem. Máte své stálé spolužačky. Školu zakončíme celodenním živým setkáním v Praze. Pozvánku do Letní školy najdete dole na stránce.

Pro koho je tento videokurz vhodný?

Pro ženy zdravé, prostě  jen tak pro radost :).
Vítány jsou samozřejmě také ženy, které již potíže s pánevním dnem mají.
Pokud chcete kurz v rámci prevence, velmi Vám děkuji! Pomáháte mi naplnit smysl založení Školy pánevního dna!

Proč se léčit, když můžeme cvičit?

Tento kurz Vás bude opravdu bavit :). Naučíte se už konečně cviky správně a s jistotou. Najdete to, co se ztrácí v mlze za slovy "všechno vtáhněte", za špagetkou i výtahem ... najdete svůj ženský střed. Konečně pochopíte, jak u cvičení dýchat. Naučíte se cviky na močovou inkontinenci, proti poklesu pánevního dna... , ale také cviky pro uvolnění emocí z Vaší pánve pro nás ženy tolik potřebné.
Bydlí ve Vaší pánvi vitalita? Chuť do života? Anebo strach, úzkosti a stud? Pojďme s tím něco udělat! 
Pánevní dno je zdroj ženské síly, ne pouhý sval k udržení moči :-), na to jej devalvuje pouze moderní západní medicína. Naštěstí východ nabízí na pánevní dno pohled širší a lichotivější!
Východní techniky posadíme na vědecké základy západní medicíny, a tak bude naše cvičení bezpečné a opravdu účinné. Na kurzu se dozvíte také spoustu užitečných teoretických informací, které jinde nenajdete. Často Vás překvapím, nasmějeme se :) a také si možná popláčete. Dostanete praktický návod na domácí cvičení v podobě pracovního sešitu a doma Vás budou za Vaši proměnu prostě milovat :-).

Tak tohle je přesně pro mě, chci se rovnou přihlásit! Chci cvičit Metodu 3x3.

 

 

Obsah základního kurzu
Tajemství
pánevního dna I. >>

živý kurz a videokurz mají stejný obsah
16 videí pro Vás
/VIDEO 1 - 16/

 

 

Obsah pokročilého kurzu
Tajemství
pánevního dna II. >>

živý kurz a videokurz mají stejný obsah
11 videí pro Vás
/VIDEO 17 - 27/

 

Co se ve videokurzu naučím?

 • 1
  Ve fyzické rovině?
  Cviky cviky a zase cviky - konečné své pánevní dno najdete - naučíte se používat své pánevní dno jako dýchací sval - naučíte se používat pánevní dno při běžných denních činnostech - úklid, sporty, kýchání, kašel, při chůzi
 • 2
  V emoční rovině?
  Bioenergetická cvičení na tzv. pánevní pancíř - objevíte pánevní dno jako svůj emoční barometr a zdroj intuice
 • 3
  V energetické rovině?
  Pracovat s pánevním dnem jako čerpadlem ženské energie - 2 způsoby PC pumpy a její použití - ovariální dýchání - dozvíte se, co je kundalinienergie a jaký má vyznam 1. čakry pro nás ženy

Ceník videokurzu

Tajemství pánevního dna I.
7.300Kč
možno zaplatit na 2 splátky
celkem 16 videí najednou
Objednat
Metoda 3x3 v jejím originále s autorkou Renatou Sahani. Pohled na pánevní dno ze 3 ROVIN - TĚLO - EMOCE - ENERGIE
Tajemství pánevního dna II.
4.700Kč
možno zaplatit na 2 splátky
celkem 11 videí najednou
Objednat
Metoda 3x3 v jejím originále s autorkou Renatou Sahani. Pohled na pánevní dno ze 3 PATER - CHODIDLO - PÁNEV - KRK

S čím mi konkrétně videokurz pomůže?

 • 1
  Ve fyzické rovině?
  S poklesem pánevního dna a dělohy - s bolestmi v kříži - s únikem moči (močovou inkontinencí) - funkční neplodností - s bolestivou menstruací - se zpevnění pozadí :-)
 • 2
  V emoční rovině?
  Ženská síla, co to vlastně znamená? V dnešní době pojem skloňovaný, my si pro ni půjdeme do pánve - ženská témata plodnosti, kontakt sama se sebou, být ženou ... - poradíte si lépe se svým studem, vztekem, nebo úzkostmi pánve - potraty a dlouhé čekání na vytoužené miminko - výsledkem je vitalita, chuť do života a přirozené ženské sebevědomí - s bolestivým pohlavním stykem, nebo anorgasmií
 • 3
  V energetické rovině?
  Vnímat 1. čakru a tím svou ženskou sílu a sexepíl - možná i otěhotnět, jako spoustě žen před vámi - zvednout hormonální hladinu vaječníků
Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře.  Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Jak si svá videa přehraju?

 • po zaplacení objednávky dostanete přístup ke stránkám toho webu, kde jsou videa uložená a stále pro Vás dostupná
 • dívat se na ně můžete na mobilu, tabletu, notebooku a nebo propojit s Vaší chytrou TV
 • můžete se k nim kdykoliv vracet a sledovat je v soukromí svého obýváku, to je hlavní předností online kurzu pro Vás
 • dostáváte všechna videa najednou
 • a postupujte si svým vlastním tempem
 • uzavřené skupině se říká členská sekce a Vy budete její součástí
0
žen
si již zakoupilo tento videokurz Tajemství pánevního dna I., nebo II.

Bonusy navíc 

 • 1
  Provázet Vás budu v uzavřené FB skupině, kam máte přístup MINIMÁLNĚ 3 měsíce
  ve společném rytmu a naladění je dost času na to se cvičení opravdu naučit a užít si všech bonusů
 • 2
  Dostáváte všechna videa NAJEDNOU
  Také mám ráda přehled a jdu si ráda svým vlastním tempem. Můžete i Vy. Všechna videa dostanete najednou a zvolíte si Vaše tempo.
 • 3
  ŽIVÉ ONLINE LEKCE cvičení pánevního dna
  Tak jsme se všechny díky coronavirové době věřím zabydlely v online svět a tak toho pojďme využít. Bude me spolu cvičit a opakovat si techniky z videí. Naučíme se i nějaké nové. Těším se.
 • 4
  ŽIvá online PORADNA pro Vás
  Někdy je třeba se ujistit, zeptat, nechat si doporučit. Využijte poradny por sebe.

Doporučuji Vám 

 • Zkombinujte si videokurz s kurzem živým
  Může být pro vás hodnotným zpestřením a propojením naučeného online. Samozřejmě že není podmínkou. Na stejný živý kurz máte jako majitelka videokurz 20% slevu. Slevový kód je: mamvideokurz. Termíny si najděte v kalendáři kurzů a musíte se přihlásit! Po naplnění kapacity čekáte až na jaro 2021.

A co když nemám facebook?

To by byla škoda. Přišla byste o podstanou část programu. Na videa FB nepotřebujete. 
Co když FB mám, ale chci zůstat anonymní?
Opět stejná opověď. Můžete, ale ...

Uzavřené FB skupiny

 

Jak to vypadá uvnitř?

 

Reference na videokurz Tajemství pánevního dna

S referencí jsem si dala na čas. Nechtěla jsem se nechat zalít úvodním optimismem. Ale musím říct, že po půl roce cvičení jsem jiný člověk. Jsem Žena. Vidí to i doma i v práci. A pánevní dno jsem vždycky vnímala. Jen jsem na to fakt úplně zapomněla. Díky Renato za Vaši práci pro ženy
Vlaďka K.37let, makléřka
Bude to odvážné, ale teď po kurzu vím, že to vše bude lepší. Prostě vím, že budu cvičit a otěhotním a porodím. Děkuji za naději, ale hlavně tolik informací a souvislostí. Sklíádačka se skládá. Děkuji
Romča N.22let, škola
Ještě, že jsem vzala i dceru. A ta druhá půjde příště. Tohle jsem je měla naučit já, ale mě to taky nikdo neřekl. Tohle byla škola života. Bylo to jako jízda na velkém ženském kolotoči. A obdivuji otevřenost všech žen na kurzu. Musíme o tom začít mluvit!
62let, Mariešťastně v důchodu

FAQ

Nejčastější dotazy před zakoupením videokurzu

 • Již jsem u Vás na kurzu Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu byla, najdu zde něco nového? /byla jsem u jiné lektorky/. Ano najdete. Dostanete praktické cviky navíc, stanete se členkou živé uzavřené FB skupiny s inspiracemi a poradnou a živým online cvičením.
  Na tento i další videokurzy z Tajemství mají klientky Renaty Sahani 30% slevu. Neplatí pro klientky ostatních lektorek. Slevový kód je: bylajsemnaživem
 • Mám váš "starý" videokurz Tajemství pánevního dna I. a II., najdu zde něco nového?
  Videa jsou stejná i když v nových šatičkách a navíc doplněna novými krátkými 3-4 minutovými videi a doproučeními. Navíc je v tomto videokurzu FB podpora a poradna, komunuita žen cvičících podle stejných návodů, živá online cvičení. Na tento i další videokurzy máte 40% slevu. Slevový kód je: mamstaryvideokurz
 • Mám kurz pánevního dna u jiných lektorů /chodila jsem na fyzioterapii/, bude mít pro mě kurz smysl?
  Nevím. Záleží kurz od kurzu. A ordinace od ordinace. Pokud máte pocit, že své pánevní dno vnímáte a cvičíte správně, vaše původní cvičení vám pomáhá, tak jaká je motivace koupě tohoto videokurzu?
  Pokud vám dosavadní  techniky nepomohly, můžete zkusit spíše ucelenější  videokurz Tajemství ženského pánevního dna I. >>, kde se pracuje i s emoce a energií pánve.
 • Mohu si koupit videokurzů víc?
  Ano, můžete. Budete členkou i více FB skupin a na webu si budete mezi videokurzy přepínat v přehledné navigaci videokurzův patičce uzavřeného webového rozhraní
 • Co když mi kurz nepomůže
  Každá jste jiná a každá potřebujete jiné vedení. I když pro Váš úspěch udělám maximum, může se stát, že cviky a techniky nesplní Vaše očekávání. Zvažte, zda jste dostatečně samostatná technicky /obsluha intrawebu a FB/ a také pohybově. Videokurzy obecně počítají s přiměřenou mírou sebeorganizovanosti a se základními pohybovými návyky. 
 • Chtěla bych kurz pro maminku, kamarádku.
  Maminka /kamarádka/ se musí přihlásit sama a sama souhlasit s obchodními podmínkami kurzu. Přístupové údaje jí přijdou na její email a budou pouze pro ni. Technicky Vám můžeme dát DÁRKOVÝ POUKAZ, ale stejně se bude muset registrovat uživatelka kurzu sama.
Slevový kód: PREDPRODEJVIDEOKURZ - do půlnoci 3. září je kurzovné sníženo o 30% z ceny

Objednávka videokurzu
Tajemsví pánevního dna I. a II.

Ihned po připsání platby na náš účet máte svůj videokurz doma


FAQ

Nejčastější dotazy před zakoupením videokurzu

Jaký je rozdíl v obsahu videokurzu a kurzů živých?

Videokurz je o něco podrobnější, než živý. Ale v rámcově je obsah stejný. Jeho výhodou je kdykoliv se na cokoliv po četu doptat, což často nesmělé ženy v živé skupině neudělají.

Nejsem moc technick zdatná, zvládnu videa i já?

Tak tohle chápu :-). Ani já dříve nebyla. A vím, jak Vám pomoci. Pokud jste si zvládla najít tyto stránky, videokurz si objednat a zaplatit, tak zcela jsitě zvládnete i jeho sledování. Videa jsou přehledně na webu, jeho stránky Vy nyní nevidíte, ale mají obdobnou strukturu jako web, na kterém nyní jste.

Pomůže mi kurz? Nebudu muset na operaci?

Bohužel tady nemohu dát žádnou záruku. Kurz je v rámci prevence a sekundární prevence, není léčbou. Je to jako například s pilatesem. Mnohé po něm bolet záda přestanou ... Jde tady totiž o Vaše nasazení, Vaše vlastní uchopení metody. Mohu ovšem sdělit zpětné vazby účastnic, že do 3 týdnů se jejich potíže většinou zlepšily.

Už jsem po operaci, má kurz smysl?

Po každé gynekologické operaci by měla už v nemocnici následovat fyzioterapie pánevního dna. Respektivě před operací jako předoperační péče. Že to tak nebylo? Cvičením velmi pomůžete svému tělu sžít se s novými poměry v oblasti malé pánve. Kurz Vám navíc pomůže emočně se vypořádat s celým procesem, který pravděpodobně k operaci vedl. Zdravá žena na operaci nechodí.

Nemám žádné potíže. Chci do kurzu jen tak. Můžu?

No huráááá. Kdy začne takhle uvažovat většina českých žen? :-) Blahopřeji Vám a zároveň děkuji, že mi pomáháta naplnit smysl Školy pánevního dna. Tím je osvěta a prevence. Proč se léčit, když můžeme cvičit? Děkuji osobně Renata Sahani

Chci si koupit jen některá videa Metody 3x3, ne všechny.

Tak to nelze, protože Metoda 3x3 je jeden celek a videa na sebe navazjí. Videa volně prodejná jsou pouze pouze tři a najdete v anotaci videokurzu nahoře.

Slyšela jsem, že Metoda 3x3 má akreditaci, co to znamená?

Metoda 3x3 je akreditovaná jako vzdělávací program MŠMT /ministerstva mládeže školství a tělovýchovy/ jako zdravotní cvičení v rámci sportu. To znamená, že školíme další a další lektorky v tomto způsobu cvičení pánevního dna. Akreditace nemá nic společného se zdravotnictvím, nicméně pokud jste fyzioterapeutka, nebo porodní asistentka, zakurz dostanete kredity dalšího vzdělávání /kolik, je na zvážení toho, kdo vám kredity uděluje/. Metody 3x3 není léčba, ale prevence. /číslo akreditace najdete v anotaci na lektorské kurzy/

Chci se stát také lektorkou, stačí mi videokurz?

Rozhodně ne. Videokurz je pro Vaši osobní NEkomerční potřebu. A nestačí ani jako vstupní kurz. Je třeba zažít atmosféru kurzu, který chcete časem vést naživo. To znamená, že musíte jít předem na živý kurz Tajemství pánevního dna I. a II. k Renatě Sahani do Prahy, Bratislavy, nebo Zlína.

Mohu kurz sledovat se svojí kamarádkou? Sestrou? >>

V tom Vám asi nezabráníme :-) a nakonec je to i dobře. Sledujte videa s jednou další ženou ze společné domácnosti. Rozhodně není dovoleno dávat svá přístupová hesla třetím osobám /systém sleduje IP adresy/.

Mohu kurz sledovat na několika různých zařízeních? >>

Ano, a často se tak i děje. ženy sledují kurz na notebooku /počítači/ doma a také v mobilu na cestách. Nadměrné střídání zařízení kurz samo zablokuje. Podezřelé aktivity vyhodnocuje automatická ochrana. Doporučujeme střídat max 2 zařízení.

Lze vide stáhnout do mého počítače /notebooku/ a sledovat je ofline? >>

Ne. Videa stáhnout nelze a veškeré IT pokusy o jejich stahování na pevný disk jsou porušením obchodní smlouvy s postihem. Videa jsou stále na webu a k jejich sledování potřebujete běžně rychlý rodinný internet.

Na jak dlouho budu mít k videím přístup? >>

Škola pánevního dna garantuje minimálně 1 rok.

Darja Janíčková

asistentka a produkční Školy pánevního dna, přihlášky na kurzy Renaty Sahani, IT videokurzů a výzev, Ebook, platby a faktury, nabídky spolupráce, pronájmy prostor
Zeptejte se mě. Po - Pá 10:00 - 15:30h, pokud neberu telefon pracuji a volám zpět