Cvičení pro zdraví, krásu a sílu žen ...

již proběhlo ...

8/3 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Bc. Vendulka Pánková >>, Čas: 11:00 - 19:30
Praha, studio Bambha yoni steaming spa
Kontakt: www.zdravepanevnidno.cz, info@vendulka.eu
23/2 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Michaela Pospíšilová >>, Čas: 10:00 - 17:00
Praha 2, Vyšehradská 43
Kontakt: 603441454
23/2 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Bc. Vendulka Pánková >>, Čas: 13:00 - 17:30
Kutná Hora, DDM                                                                                                Kontakt: www.zdravepanevnidno.cz, info@vendulka.eu
23/2 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Lena Achmeer >>, Čas: 10:00 - 17:00
Brno, MŠ Creative Kids, Štefánikova 35
Kontakt: 774245402 ; www.mojepanev.cz ;  lenaachmeer@centrum.cz
22/2 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Bc. Vendulka Pánková >>, Čas: 11:00 - 19:00
Plzeň, Centrum CEKOP 
Kontakt: www.zdravepanevnidno.cz, info@vendulka.eu
22/2 sobota celodenní individuální
Akreditovaná lektorka: Petra Levá >>
Úvaly, Studio Empatie, Husova 26, sobota 9:30 - 17:30
Kontakt: www.cvicenipanevnihodna.cz
22/2 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Lena Achmeer >>, Čas: 10:00 - 18:00
Brno, MŠ Creative Kids, Štefánikova 35
Kontakt: 774245402 ; www.mojepanev.cz ;  lenaachmeer@centrum.cz
18/1 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Petra Levá >>Čas: sobota 9:30 - 18:30
Úvaly, Studio Empatie, Husova 26                                                                      Kontakt: www.cvicenipanevnihodna.cz
18/1 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Gabriela Sovadinová, Dis. >>Čas: 9:30 - 17:30
Ostrava, Celostní centrum zdraví Živa                                                              Kontakt:  www.balancnitechniky-ostrava.cz, gabisov@email.cz
19/1 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Gabriela Sovadinová, Dis. >>Čas: 9:30 - 17:30
Ostrava, Celostní centrum zdraví Živa 
Kontakt:  www.balancnitechniky-ostrava.cz, gabisov@email.cz
19/1 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Bc. Vendulka Pánková >>, Čas: 10:30 - 19:00
Praha, Kontakt: www.zdravepanevnidno.cz, 
Kontakt: info@vendulka.eu
25/1 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Lena Achmeer >>, Čas: 10:00 - 18:00
Jablonec nad Nisou, MB jóga
Kontakt: 774245402 ; www.mojepanev.cz ;  lenaachmeer@centrum.cz
25/1 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Blanka Milevová >>, Čas: 10:00 - 18:30
Bratislava - Lamač, Štúdio Jakaí, Bakošova 1, 841 03
Kontakt: www.blankamilevova.mohendzodaro.net/
26/1 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Lena Achmeer >>, Čas: 10:00 - 17:00
Jablonec nad Nisou, MB jóga
Kontakt: 774245402 ; www.mojepanev.cz ;  lenaachmeer@centrum.cz
26/1 neděle celodenní
Certifikovaná lektorka: Michaela Pospíšilová >>, Čas: 10:00 - 17:00
Praha 2, Vyšehradská 43
Kontakt: 603441454
7/1 až 28/1
docházkový kurz úterky

Tajemství pánevního dna I.

Akreditovaná lektorka: Šárka Vorlová >>, Čas: 17:00 – 19:00
Karlovy Vary, Studio Živa, Varšavská 6
Kontakt: vorlovasarka@seznam.cz , 724 241 285, www.studioziva.cz 
1/2 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Bc. Vendulka Pánková >>, Čas: 11:00 - 19:30
Praha, studio Mandala Luna                                                                                      Kontakt: www.zdravepanevnidno.cz, info@vendulka.eu
01/02 sobota celodenní

Tajemství pánevního dna I.

Autorka Metody 3x3, Renata Sahani >>, Pcentrum, Jaselská 18,
Praha 6, 09:30 - 18:30h  3.300Kč samostatně / 5.300Kč oba dny / č.205
0
míst z 20 je obsazeno
02/02 neděle celodenní
Autorka Metody 3x3, Renata Sahani >>, Pcentrum, Jaselská 18,
Praha 6, 10:00 - 17:30h  2.900Kč samostatně / 5.300Kč oba dny  / č.205
0
míst z 20 je obsazeno
8/2 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Ing. Michaela Schusterová >>, Čas: 9:30 - 18:30
Bratislava, Hagia Sofia - oáza pre telo i dušu, Slovensko
Kontakt: www.michaelaschusterova.sk
8-9/2 sobota až neděle víkendový
Akreditovaná lektorka: Petra Levá >> ,Čas: sobota 10 - 18 h, neděle 10 - 17 h
Praha 5, Zen Garden, Holečkova 5, 
Kontakt: www.cvicenipanevnihodna.cz
21/1 až 18/2
docházkový kurz úterky

Tajemství pánevního dna I.

Certifikovaná lektorka: Michaela Pospíšilová >>, Čas: 9:30 - 11:00
Říčany u Prahy, Fialce, Mánesova 2530/3a
Kontakt: 603441454
15/2 sobota celodenní

Tajemství pánevního dna I.

Akreditovaná lektorka: Šárka Vorlová >>, Čas: 10:00 – 18:00
Karlovy Vary, Studio Živa, Varšavská 6
Kontakt: vorlovasarka@seznam.cz , 724 241 285, www.studioziva.cz
15/02 sobota celodenní

Tajemství pánevního dna I.

Autorka Metody 3x3, Renata Sahani >>, Čas: 09:30 - 18:30h 
PRAHA 6, Pcentrum, Jaselská 18, Praha 6, č.217
Kontakt: asistentka Darja Janíčková, prihlasky@skolapanevnihodna.cz
0
míst z 20 je obsazeno
16/02 neděle celodenní

Tajemství pánevního dna II. - pokročilý

Autorka Metody 3x3, Renata Sahani >>, Čas: 09:30 - 18:30h 
PRAHA 6, Pcentrum, Jaselská 18, Praha 6, č.217
Kontakt: asistentka Darja Janíčková, prihlasky@skolapanevnihodna.cz
0
míst z 20 je obsazeno
29/2 sobota celodenní
Akreditovaná lektorka: Blanka Milevová >>, Čas: 10:00 - 18:00
Praha, Ostrovského 253, Ženské domovy, 2.patro (vedle metra Anděl) 
Kontakt:  776793690, www.blankamilevova.mohendzodaro.net
6-7/3 pátek a sobota dvoudenní
Akreditovaná lektorka: Petra Brendlová>>, Čas: pá 17:00-20:00, so 9:00-13:00
Pardubice, Kostelní 94
Kontakt:  776350227, facebook: Centrum Živa, brendlova1@seznam.cz
8/3 neděle celodenní
Akreditovaná lektorka: Bc. Vendulka Pánková >>, Čas: 11:00 - 19:30
Praha, studio Bambha yoni steaming spa
Kontakt: www.zdravepanevnidno.cz, info@vendulka.eu

Karla Mannerová

fitness trenérka, instruktorka zdravotní tělesné výchovy, akreditovaná lektorka školy, asistentka přihlášek na kurzy lektorek organizovaných přes naši školu
Zeptejte se mě. Po - Pá 10:00 - 15:30h, pokud telefon neberu pracuji a zavolám zpět