Aktuality - leden 2021

Aktuality - prosinec 2020

NOVINKA

 samostané i tematické Tajemství II.

Praxí jsem zjistila, že mnohé z vás chtějí jít hlouběji jen v některých tématech Tajemství II. a tak jsou zde nové videokuzy s dílčími lekcemi pro Vás. Po dlouhé době je také možno zakoupit videokurz Tajemství II. samostatně. Obsahuje to, co kurz živý a ještě o něco navíc.
Bonusem je 21 denní motivační videokurz Dobré ráno s pánevním dnem II. a 3 měsíční provázení v uzavřené FB skupině. 
Vím, že mnohé jste čekaly na II. dlouho a tak je zde.
Pro Vás, které to láká. V prodeji od 15. listopadu 2020
Cena:  4.700  3.200Kč /samostatně bez bonusu 2.900Kč/

Renata Sahani

Kurz je nově otevřen také pro porodní asistentky :-)

Aktuality - listopad 2020

Certifikovaný kurz pro pomáhající profese

Měl se odehrávat právě dnes /23 - 27. listopadu 2020/.
Měl být ve Zlíně a měl dát nový celistvý pohled na pánevní dno dalším z vás, ženám z pomáhajících profesí. Je zakázaný ... a je mi z toho docela smutno :-(. A tak jsem si řekla, že dnes je ten správný den ke stanovení nového jarního termínu. Vyhovuje Vám? Hlásíte se pouze a jen předběžně bez placení a závazků účasti. Asi si budeme muset zvyknout věci řešit tak trochu na poslední chvíli. Stejně je to nám ženám bližší, než sáhodlouhé plánování dopředu. Nicméně pojďte mi dát najevo, že máte zájem, udělejte ten krok, bez kterého kurz vypisovat nebudu.
Blokuji si místo v diáři ráda. Tohle má smysl ... Na zvážení je udělat pobytový v přírodě, Valašsko je krásné a vzduch čistý ... I Váš pohled mě zajímá. Jste fyzioterapeutka /rhb lékařka/ a chcete kurz kratší? Srovnejte si. 
Renata Sahani

Jaro je tady co by dup :-) 

1705

Metoda 3x3 pro pomáhající profese >>

17.5. 2021 - 21.5. 2021Zlín
Seberozvojový kurz s Metodou 3x3. Nový pohled na pánevní dno do Vaší již zavedené praxe s Renatou Sahani
0107

Dvoutýdenní certifikovaný - 2. týden >>

1.7. 2021 - 31.8. 2021Prázdniny, přiroda, léto 2021 dle PES
Metoda 3x3 pro odbornou veřejnost, nový pohled do Vaší již zavedené praxe s Renatou Sahani. 2. díl ze dvou. Termín je v jednání.
1006

Metoda 3x3 pro fyzioterapeutky >>

10.6. 2021 - 13.6. 2021Zlín
Možná to taky chcete učit jinak, s ohledem na psychosomatiku a energetickou nadstavbu svalů o kterých jste již dávno věděla, že jsou jiné.

Nový kalendář kurzů s Renatou Sahani pro rok 2021

Nevím, jestli není trochu pošetilé se domnívat, že na jaře budou prezenční kurzy možné a že vůbec půjde internet :-) a svět bude světem jako dřív ... Podmínění kurzů vakcinačním certifikátem? I to je možné :-(.
Ale i přesto je zde. Kalendář na rok 2021. 
Plán kurzů, který byl už tolikrát změněn, odložen a přesunut ... Nevzdávám to a nehodlám se zcela vystěhovat do virtuálního on-line prostředí  i když i na to brzy dojde. Ale přeji si, aby on-line kurzy byly pouhým doplňkem ke kurzům živý. Stále mám pocit, že aktivity, které jsou pro zdraví, prevenci a  léčbu potíží velkého procenta žen by měly být povoleny a možné. Myslím si, že bychom měly mít šanci volby, která sebou nese zodpovědnost a hlavně zdravý rozum. Pokud Vám ženy nevadí pobíhání po supermarketech, naše děti mohou doškoly, určitě nevadí ani příjemné a smysluplné cvičení pánevního dna. Že bych jeho význam přeceňovala? :-) Lehkou profesionální deformaci dobře připouštím :-). 

S vírou, že doba Co-vidí má i přes všechny nesmysly smysl.
Který není často tak zcela zjevně vidět,
stejně jako naše pánevní dno :-). 

Renata Sahani , 23.11.2020

kapacita kurzů 6 - 10 žen

Nově se vzhledem k situaci hlásíte pouze předběžnými přihláškami. Děkuji Vám za Váš zájem o kurzy Školy pánevního dna a nezapomeňte, že vždy jsou zde videokurzy >>. Nyní stále za cenu sníženou o 30% tak, abyste i Vy mohla ... Na prezenčních kurzech bude pravděpodobně omezený počet účastnic na 6 - 10 žen. 

 

Proč má web nové logo? 
Není nové :-). Je moje dávné, původní a krásné. Je v něm otisk původního smyslu školy. Je v něm symbolika, krása, otevřenost i hranice ... Ústřední motiv je aspekt čísla tři, pro Metodu 3x3. Po čase jsem podlehla radám koučů o potřebě loga graficky jednoduchého a tak i toto občas ještě někde uvidíte. Změna loga neznamená žádnou strukturální ani jinou změnu školy /zatím/. Tento návrat pro mě symbolizuje krásné a v dnešní době tolik potřebné uzemnění původními hodnotami. Líbí se Vám také?
Děkuji za něj jedné z lektorek školy .....
Renata Sahani, zakladatelka a výkonná ředitelka školy
autorka Metody 3x3

Proč jsou na webu želvy? 

Pamatujete můj dávný pokus dělat pomalé kurzy? Byl snad jen jeden, jinak nebyl o zájem o dvoudenní pomalé kurzy za cenu jednodenních. Doba byla rychlá, instantní a všechno hned ... SKONČILA /?/. Je to na nás všech.
Mám je všude. Doma na každém rohu, na zahradě ... želví šperky a dokonce i krásný háčkovaný polštářek jsem dostala darem :-) Provází mě také v Indii ... jen v mém životním tempu se jejich symbolika odrazila až nyní v době Co-vidí. Želvy nejsou jen esencí pomalosti, ale ve všech kulturách mají výsostné postavení mezi zvířaty. Nesou energii matky Země, světa a vesmíru, který "vezou" na svých zádech. Dlouhověkost, stabilita a vznik a ochrana života ... Pojďte se mnou zpomalit na kurzy školy a nechat se jimi okouzlit ... A jestli Vás to nebere, nevadí :-), berte je jako grafickou recesi a i tak se těším na kurzu :-). Každý máme něco, že? 
Renata Sahani

Nouzový stav? Zákaz živých kurzů? Nevadí, mám pro vás nové videokurzy.
Slevový kód: "smysluplnakarantena" platí do konce podzimní karantény 12.12.2020,
nebo do naplnění kapacity kurzu. Kurzovné je sníženo o 30% z běžné ceny.
Tento kód zadejte v objednávce videokurzu
a udělejte si tak své dny doma smysluplnně, pro sebe.
Zpomalte a objevte Tajemství ženského pánevního dna.
Renata

 

 

NOVINKA
Tajemství pánevního dna I + II.
videokurzy Metody 3x3

Aktuality - říjen 2020

Podzimní kurz v Lotusu NEbude

Sejdeme se v počtu maximálně povolených 10 účastnic, ale bude :-). Těším se na vás, které toto datum a místo přiláká. Roušky bohužel povinné. 
Místo konání budhistické centrum Lotus na Staroměstském náměstí. 

Renata Sahani, lektorka Všeho kurzu

Aktuality - září 2020

Novinka: živý kurz i videokurz

Pojďte o tom mluvit. Močová inkontinence není tabu. Živý je živý.

JE TO V SUCHU ŽIVÝ >>

19. září 2020
Lektorka: autorka Metody 3x3, Renata Sahani, Čas: 10:00 - 16:00h, /č.20/02, Kontakt: asistentka Darja Janíčková, Cena: 2.300 Kč

JE TO V SUCHU ŽIVÝ >>

21. listopadu 2020
Lektorka: autorka Metody 3x3, Renata Sahani, Čas: 10:00 - 16:00h, /č.20/11, Kontakt: asistentka Darja Janíčková, Cena: 2.300 Kč.

JE TO V SUCHU ŽIVÝ >>

14. května 2021
Lektorka: autorka Metody 3x3, Renata Sahani, Čas: 10:00 - 16:00h, /č.21/07, Kontakt: asistentka Darja Janíčková, Cena: 2.300 Kč.